Rejestracja na taobao / weibo [ pytanie ]

Cześć Wąsy :smiley:

pytanko, czy ktoś z Was rejestrował się kiedyś na taobao /weibo? potrzebuje pod research dostęp do dwóch serwisów ale chińskie komuchy za cholere nie dają prześć.

Zmieniana lokalizacja pod Hong Kong ( bo chinskiego vpn już nie ma nigdzie raczej ), generowane różne numery z onlinesim.io i dalej nie moge przejść ich blokad

Jakby ktoś miał jakieś tipy będę mocno wdzięczny :raised_hands::smiley:

surfshark ma vpn z hk może to pomoze dziala koszmarnie wolno ale strony sie otwieraja i nawet wszystko mowi ze jestem z HK

wybacz, nie wyraziłem się zbyt dokładnie

niestety nie chodzi o samo przejście na strony a o rejestracje na nich, przy różnych telefonach z onlinesim.io badz podobnych serwisów czy zmiany kraju vpn nadal nie moge się zarejestrować a próby zapytania na taobao o cokolwiek wymaga konta

Kiedyś założyłem konto taobao normalnie na ich stronie podając polski numer telefonu

https://world.taobao.com/wow/z/oversea/SEO-SEM/ovs-pc-register

taobao

Jednak jeżeli chcesz coś od nich kupić to samo założenie konta nic nie da, bo nie wysyłają poza Chiny i musisz działać przez pośredników (agentów). Jeżeli masz linki lub znasz nazwę tego co Cię interesuje to najłatwiej będzie skorzystać z Pandabuy (link afiliacyjny). Po zarejestrowaniu się u nich wrzucasz w pasek wyszukiwania to czego szukasz i to działa jak proxy, wyświetla zawartość np. z taobao + podaje cenę w dolarach, średni czas wysyłki (do ich magazynu w Chinach), wymiary, wagę przedmiotu i opinie innych ludzi - o ile już ktoś wcześniej przez nich to kupił.

Pandabuy - link bez afiliacji

1 polubienie

u mnie niestety rejestracja kończy się zamrożeniem konta, próbowałem już z trzy razy i ciągle zostaje z kwitkiem.

O, dzięki za podesłanie Pandy, jeśli uda się kiedys zarejestrować na pewno skorzystam! :raised_hands::smiley:

1 polubienie