🔗 Referrale, linki, kody itd

Dobra cena na zielone AirPods Max.
https://m.euro.com.pl/sluchawki/apple-sluchawki-airpods-max-green.bhtml

Cześć, chce przejść na Orange flex jeśli ktoś ma jakiś ref lub kod :slight_smile:

Przy okazji mam tel w Virgin mobile i chce przejść na Orange flex, jak to wykonać? Potrzebuje zachować numer.

Dostaniesz 30 zł, które wykorzystasz na Flexa lub zwrócisz sobie na kartę. Pobierz apkę, zarejestruj się, wpisz kod MAREKQ2B4 przed wyborem metody płatności i aktywuj Plan. Tutaj ściągniesz aplikację: https://flexapp.pl/zwX1X8nUGxabZ5Eq7

Ps. Sorry za głupi text, tak to orange reklamuje :wink:

Dzięki :slight_smile: Kartę sim muszę mieć najpierw czy rejestracja a po tym kupuje kartę? Jak to działa?

Wszystko w aplikacji

Zainstaluj, załóż konto i zostaniesz poprowadzony za rączkę

1 polubienie

Poniżej mój ref link do Readwise, ja i Ty dostaniemy po miesiącu gratis.

https://readwise.io/i/rad9

Jeszcze jedno pytanie co do aplikacji, flex chce dla żony która jest w PL teraz, ja w UK i chciałem to zrobić ze swojego tel, mogę ściągnąć aplikacje u siebie, ustawić co i jak, rejestracja itp a ona będzie u siebie później używać tego? Czy to jest jakoś przypisane do mojego tel w jakiś sposób?

Nie wiem :slight_smile:
Ale mamy tu na pewno wąsa (albo i kilku), którzy wiedzą nawet z racji zawodowych :slight_smile:

1 polubienie

To wszystko zależy. Jeżeli numer przenosisz od innego operatora i jest on tam zarejestrowany na żonę to ona musi zrobić zdjęcie dokumentu tożsamości i selfie do weryfikacji, a jeżeli numer przenoszony jest zarejestrowany na ciebie to ty musisz to zrobić. Drugą kwestią jest karta sim. Żona ma esim czy tylko fizyczna karta sim? Bo operator w punkcie nie wyda jej karty jeżeli numer będzie zarejestrowany na ciebie (Chcoiaz we flexie jest jeszcze opcja wysyłki karty sim na adres w PL, wtedy nawet żona może odebrać.

W apce logujesz się mailem i hasłem, wiec wystarczy ze podasz żonie dane, jeżeli telefon obsługuje esim to będzie mogła sobie wtedy po zalogowaniu aktywować kartę esim.

Teraz w Voxi £40 amazon giftcard dla mnie i dla Ciebie jeśli ktoś dołączy z linku wyżej. Służę pomocą w razie czego :blush:

1 polubienie

Qrde, nie widzę opcji przeniesienia numeru :slight_smile:

Próbuje się przenieść ale na samym końcu wyrzuca mi błąd :frowning: czekam na support, mam nadzieję, że wyrobią się przed 7.10 póki jeszcze są promocyjne ceny xD

Zamówiłem huela testowo jako dodatek.

Mój link, jakby ktoś skorzystał to fajnie jakbyś wpisał moje imię i nazwisko w formularzu (podam na priv)

No i ja przeszedłem ostatnio do flexa.
Mój kodzik:
KAROL64DE

Aktualnie w Neonet w promce są:
Słuchawki MICROSOFT Xbox Stereo Headset bezprzewodowe

1 polubienie

Nie robiłem nigdy zakupów online w Polskich marketach elektronicznych i tak się zastanawiam gdzie znajdujecie (jeśli są) kody zniżkowe na różne produkty? Bo tak trochę poszukałem i oprócz 4kg kawy za 4zl które się powtarza w kilku sklepach to chyba nic konkretnego nie ma. Mówię o takich kodach które działają np na -20% a nie tylko i wyłącznie na konkretny model lodówki :wink:

Jak ktoś jeszcze nie zmienił sieci na Orange Flex, to polecam.
Dostaniesz 30 zł, które wykorzystasz na Flexa lub zwrócisz sobie na kartę. Pobierz apkę, zarejestruj się, wpisz kod GRZEGORZCBPE przed wyborem metody płatności i aktywuj Plan.

na pepper.pl :wink:

czyli znaczy że nie ma, bo z tego co widzę to tam tylko konkretne oferty na dany produkt ale nie trafiłem na kody które dają konkretny % zniżki :thinking: albo może źle tam szukam bo w sumie używam tego od kilku dni, dzięki :slight_smile: