QA szuka pracy

Siema Wasy, jako ze sytuacja u obecnego kontrahenta robi sie troche dziwna, zaczynam rozgladac sie za czyms nowym.

Krotko o mnie: QA z 5 lat doswiadczenia w testowaniu web, mobile (natywne aplikacje, hybrydy), API i dostepnosci. Glownie testy manualne - mam troche doswiadczenia z automatyzacja testow, ale tak na poziomie juniora.

Jezeli ktos z Was kojarzy jakas fajna firme, ktora poszukuje QA, to poprosze o info:) Zwlaszcza zalezy mi na sprawdzonych miejscach, ktore potrafia w remote i dobrze traktuja kontrahentow.

3 polubienia

noooÔÇŽ ja tam polecam

2 polubienia

Sprawd┼║ mo┼╝e MakoLab. Blisko masz, biuro fajne. Nie wiem czy kogo┼Ť szukaj─ů na QA ale wiem na pewno, ┼╝e co i rusz poszukuj─ů kierownik├│w projekt├│w IT. A jak szukaj─ů PM├│w to i innych stanowisk na pewno. S─ůsiad tam od lat pracuje i jest bardzo zadowolony. Kolega z nimi pracuje jako klient i te┼╝ bardzo zadowolony. Chyba wi─Öc mo┼╝na firm─Ö poleca─ç.

3 polubienia

Ja polec─Ö https://career.pgs-soft.com/
Nie ma aktualnie aktywnej rekrutacji na QA ale CV zostawi─ç mo┼╝na.
Nie mam do┼Ťwiadczenia z innymi firmami ale trudno mi sobie wyobrazi─ç ┼╝eby mo┼╝na by┼éo porz─ůdniej traktowa─ç ludzi ni┼╝ tu :slight_smile:

4 polubienia

Nie wiem czy maj─ů aktualnie otwart─ů rekrutacj─Ö na QA, ale zawsze mo┼╝na do nich napisa─ç - polecam jako miejsce pracy.

2 polubienia

Mam znajomych kt├│rzy tam pracuj─ů, wi─Öc po historiach kt├│re od nich s┼éysza┼éem nigdy nie poszed┼é bym tam do pracy. Przyk┼éad pierwszy z brzegu - firma zach─Öca do zrobienia testu Gallupa kt├│ry dostarczaj─ů, ale zaznaczaj─ů ┼╝eby bro┼ä bo┼╝e nie robi─ç go w godzinach pracy.

Nie chc─Ö si─Ö bawi─ç w obro┼äc─Ö bo nie wiem co Twoi znajomi us┼éyszeli i w jaki spos├│b to przekazali ale osobi┼Ťcie pracuj─Ö tam ju┼╝ 7 rok wi─Öc co nieco wiem :wink:
Test Gallupa jest jedn─ů z propozycji wykorzystania swojego bud┼╝etu rozwojowego (kt├│ry mo┼╝esz wykorzysta─ç na dowolny rozw├│j w obszarach wykorzystywanych w pracy), kt├│ry zawiera r├│wnie┼╝ godziny, kt├│re mo┼╝na wykorzysta─ç na w┼éasny rozw├│j poza prac─ů projektow─ů.

Akurat nie us┼éyszeli tylko odczuli na w┼éasnej sk├│rze :slight_smile: Fajnie ┼╝e Tobie si─Ö tam dobrze pracuje, jak wida─ç niekoniecznie wszyscy maj─ů takie zdanie. Ale tak chyba mo┼╝na powiedzie─ç o ka┼╝dej firmie na ┼Ťwiecie.

Mia┼éem tu na my┼Ťli co ÔÇťuslyszeliÔÇŁ od jakiego┼Ť prze┼éo┼╝onego czy HR, ┼╝e tak to odczuli, ale to nieistotne :slight_smile:
To fakt, nie ka┼╝demu mo┼╝e pasowa─ç to czy tamto. S─ů rzeczy gorsze i lepsze - wiadomo. Na szcz─Ö┼Ťcie firm jest wszelakich sporo i pr─Ödzej czy p├│┼║niej ka┼╝dy znajduje co┼Ť dla siebie :wink:

1 polubienie