QA szuka pracy

Siema Wasy, jako ze sytuacja u obecnego kontrahenta robi sie troche dziwna, zaczynam rozgladac sie za czyms nowym.

Krotko o mnie: QA z 5 lat doswiadczenia w testowaniu web, mobile (natywne aplikacje, hybrydy), API i dostepnosci. Glownie testy manualne - mam troche doswiadczenia z automatyzacja testow, ale tak na poziomie juniora.

Jezeli ktos z Was kojarzy jakas fajna firme, ktora poszukuje QA, to poprosze o info:) Zwlaszcza zalezy mi na sprawdzonych miejscach, ktore potrafia w remote i dobrze traktuja kontrahentow.

3 polubienia

nooo… ja tam polecam

2 polubienia

Sprawdź może MakoLab. Blisko masz, biuro fajne. Nie wiem czy kogoś szukają na QA ale wiem na pewno, że co i rusz poszukują kierowników projektów IT. A jak szukają PMów to i innych stanowisk na pewno. Sąsiad tam od lat pracuje i jest bardzo zadowolony. Kolega z nimi pracuje jako klient i też bardzo zadowolony. Chyba więc można firmę polecać.

3 polubienia

Ja polecę https://career.pgs-soft.com/
Nie ma aktualnie aktywnej rekrutacji na QA ale CV zostawić można.
Nie mam doświadczenia z innymi firmami ale trudno mi sobie wyobrazić żeby można było porządniej traktować ludzi niż tu :slight_smile:

4 polubienia

https://deviniti.com/pl/praca-w-it/

Nie wiem czy mają aktualnie otwartą rekrutację na QA, ale zawsze można do nich napisać - polecam jako miejsce pracy.

4 polubienia

Mam znajomych którzy tam pracują, więc po historiach które od nich słyszałem nigdy nie poszedł bym tam do pracy. Przykład pierwszy z brzegu - firma zachęca do zrobienia testu Gallupa który dostarczają, ale zaznaczają żeby broń boże nie robić go w godzinach pracy.

Nie chcę się bawić w obrońcę bo nie wiem co Twoi znajomi usłyszeli i w jaki sposób to przekazali ale osobiście pracuję tam już 7 rok więc co nieco wiem :wink:
Test Gallupa jest jedną z propozycji wykorzystania swojego budżetu rozwojowego (który możesz wykorzystać na dowolny rozwój w obszarach wykorzystywanych w pracy), który zawiera również godziny, które można wykorzystać na własny rozwój poza pracą projektową.

1 polubienie

Akurat nie usłyszeli tylko odczuli na własnej skórze :slight_smile: Fajnie że Tobie się tam dobrze pracuje, jak widać niekoniecznie wszyscy mają takie zdanie. Ale tak chyba można powiedzieć o każdej firmie na świecie.

Miałem tu na myśli co “uslyszeli” od jakiegoś przełożonego czy HR, że tak to odczuli, ale to nieistotne :slight_smile:
To fakt, nie każdemu może pasować to czy tamto. Są rzeczy gorsze i lepsze - wiadomo. Na szczęście firm jest wszelakich sporo i prędzej czy później każdy znajduje coś dla siebie :wink:

1 polubienie

Odswiezam temat. Moze ktos cos?:slight_smile: Jestem tez zainteresowany praca na 1/4 etatu.