Przesiadka z plus/max na mini?

W serii 13 mają poprawić baterie :heart_eyes:

1 polubienie

Przecież każdy nowy iPhone odkąd pamiętam ma mieć “nową, lepszą baterię pozwalającą cieszyć się dłużej doświadczeniami”. Każdy kurna jeden.

A do jakiego telefonu porównujesz? Bo tak to mógłbyś porównać baterie z 12 mini do tej z 11 pro max, tylko ze ona jest ogromna. Wiec jeżeli prawidłowo porównujesz mini do podobnych gabarytów iPhona, czyli np se2 to bateria w mini jest lepsza.

Nic nie porównuję, odpowiadam na Twój post

W każdym nowym iPhone jest poprawiona, nowa, lepsza, większa bateria. I kończy się zwykle podobnie, tj. przychodzi nowy rok i wszyscy użytkownicy jarają się że będzie “poprawiona, nowa, lepszą, większa bateria”.

Zastanawiam się skąd w 2021 roku jeszcze podjarka bateriami :slight_smile:

Nie bierz tego personalnie, ot spostrzeżenie, przynajmniej z mojej banieczki :slight_smile:

3 polubienia

Ja tam w sumie tego nie rozumiem. Nie pamiętam kiedy miałem 100% baterii, po prostu podłączam jak mam chwilę i niech się doładuje ile zdąży i tak mi działa telefon miesiącami :smiley:

3 polubienia

Wolę wydać kiedyś pieniądze na wymianę baterii niż 3500 zł na telefon z lepszą baterią.

3 polubienia

Ja dokładnie mam tak z zegarkiem. Ładuje do pełna jedynie w góry. A tak to ładuje podczas prysznica rano i wieczorem i tyle. Nawet nie patrzę ile jest baterii. Nie pada i tyle mnie to interesuje.

7 polubień

Do małego telefonu nie włożysz dużej baterii. Androidy robią duże, to i cwaniakują.

2 polubienia

Samsung próbował do dużego wrzucić jeszcze większą - chyba każdy pamięta jak to się skończyło
Just sayin’

2 polubienia

Użytkownicy zwykłej 12-tki jarają się bateriami w nowych iPhone’ach. Użytkownicy zwykłej 11-tki jarali się baterią w 12-tkach. Użytkownicy X-a jarali się baterią w 11-tkach.

Myślę że można było poświęcić ten 0.5mm na wrzucenie sensownej baterii do Mini. Zwłaszcza że ten ekran to nie jest jakiś potwór.

2 polubienia

Wtedy fejm z najbardziejjaktotylkomożliwe cienkiego telefonu zniknie. Nie zapominaj o tym :wink:

Nawet nie jest w pierwszej piątce

3 polubienia

Oj Tadeusz. Jak Cię nie kochać :heart:

2 polubienia

iPhone 12 line accounted for 63% of US iPhone sales in Q3; iPhone 12 mini has 5% share

Raczej nie zapowiada się na 14 mini :pensive:

btw po kilku dniach używania miniaka, potwierdzam ze bateria to słaby punkt tego urządzenia. Cala reszta na plus :slight_smile:

To nie jest istotne imho ile % ma mini. Wiadomo ze to nie będzie koń pociągowy. Ważne ile % posiadaczy mini to osoby których jest to pierwszy IP albo pierwszy po powrocie z innego systemu. To ma odpowiadać na potrzeby niszowego rynku, gdzie np na androidzie nie ma w ogóle wyboru.

1 polubienie