Propozycje tematów do YWP

Żeby było mniej o Sonosie, mailu, task managerach i żarówkach Orzecha :wink:

8 polubień

Co ta nVidia :exploding_head::exploding_head::exploding_head:
Mózg rozjebuje się od 23:28

2 polubienia

Unpopular opinion: that’s the fun part!

5 polubień

Fajny temat, wpisujcie co Was ochodzi i zobaczymy co da soe wyczarowac.

that’s the shit tho

3 polubienia

Odcinki podcastu są jak produkty wymyślone przez Apple, dowiadujesz się ze to potrzebowałeś jak je dostaniesz.

3 polubienia

Dla mnie te orzechowe tematy są bardziej jak Samsungi Fold - co jakiś czas dowiaduje się o nowej rzeczy, której w życiu nie potrzebuje :stuck_out_tongue:

9 polubień

Ale jestescie a ja chciałem pomoc ludziom żyć lepiej

15 polubień

Ale to często nie chodzi o to co @pawelorzech mówi, ale JAK mówi :slight_smile: Czyli jakby oprócz apki do maila nic nie istniało!
I te westchnienia @6ghost9, czy te trzeźwe spojrzenia „na pewno potrzebujesz wersji premium za miliard $$?”

Niech chłopaki rozmawiają o tym, o czym chcą. Właśnie ten klimat rozmowy kumpli o wszystkim, ale głównie o technologii nas tutaj przyciągnął i te kilkaset odcinków się udało :slight_smile:

15 polubień

Widac że dorośli, kiedyś analizowali szczegóły domen po 2 zł i darmowych aplikacji na Androida czy chińskich pasków do Apple watch :wink:

7 polubień

ja lubie tematy mailowe (może dlatego, że to duża część mojej pracy).
Jestem trochę jak Paweł: zmieniłbym tego Sparka - nie płacę za niego a chciałbym, żeby mi coś dali za $ (nie potrzebuje team), wygląd mi się znudził a poza tym nie ma opcji ustawienia sortowania, że najnowsze na górze i odpisz bez cytowania.
Szukam 2 tygodnie różnych aplikacji, robię testy, śmiecę sobie system nowymi instalacjami.
Dlatego potrzebuję @6ghost9 , który tym spokojnym głosem powie, że jemu działa od lat i nie zmienia, że może bez sensu, że człowieku…

5 polubień

@6ghost9 jest do tego stopnia stały w swoich wyborach, że potrafi nawet z rozpędu machnąć drugi rok subskrypcji, mimo że nie używa usługi :smiley:

16 polubień

Kocham Was wariaci! :joy::joy::joy:

7 polubień

@6ghost9 glos rozsadku YWP!

3 polubienia

Idźcie sobie słuchać Nagranego jak Wam nie pasują tematy dla tłustych kucy.
Stop z cenzurą, stop z ograniczaniem Pawła!

PS. @pawelorzech, patrz jaki fajny pomysł, w sam raz do opowiedzenia w następnym YWP: https://www.the-diy-life.com/solar-powered-crypto-miner-using-a-raspberry-pi/ – można wydać trochę pieniędzy, nieco się napracować i w efekcie nic nie zarobić! :star_struck:

16 polubień

Jak jest dobrze, to po co zmieniać?! :upside_down_face:

1 polubienie

Wiem wiem… mamy o tym na forum ale ja bym chętnie posłuchał na czym i czemu Szanowni Prowadzący sadzają swoje Szanowne 4 litery podczas pracy / grania / pisania wierszy na maszynie do pisania.

Chciałby też żeby opowiedzieli o tym jakie 5 aplikacji by zostawili na telefonach gdyby tylko tyle mogli ich mieć (natywne się nie wliczają). Tak, o tym też jest na forum ale… ja lubię słuchać więc chętnie bym przyswoił słuchem ich wyznania.

7 polubień

A może wyznania dotyczące najbardziej zbędnych apek/gadżetów, których używali nasi trzej amigos?

2 polubienia

O ja bym w ogólę chętnie posłuchał takiego what is on my phone.

4 polubienia

Jak akurat bardzo lubię tematy mailowe, listowe itp. @pawelorzech walcz o swoje!

5 polubień