[Promo] NordVPN -75% na 3 lata + miesiąc free

NordVPN z linka: Exclusive NordVPN deal | NordVPN -75%. Nie jestem pewien ile normalnie Kosztuje ale to chyba dobra oferta.

Link jest od twórcy podcastu Darknet Diaries, nie mam z nim powiązań żadnych.

3 polubienia

Korzystam z ich usług od ponad 4 lat. Oni są na permanentnej promocji, więc nie ma co się napalać że zaraz oferta przepadnie i trzeba szybko brać.

2 polubienia

Dokładnie tak jest jak mówisz. Nie zmienia to faktu, że to dość dobry VPN i dobra oferta!

1 polubienie

Oczywiście, oferta bardzo dobra, chodziło mi tylko o fragment “Nie jestem pewien ile normalnie kosztuje”.
To że sam z nich korzystam tak długo samo mówi przez siebie, że ich polecam :slight_smile: Dla mnie jedyny minus mają taki, że ostatnio wycofali wszystkie swoje serwery w Rosji i nie idzie już kupić giereczek po taniości (dwa/trzy razy taniej niż w Polsce).

1 polubienie

też korzystam, patrząc na to że kupuję za każdym razem na 3 lata (bo najtaniej) i niedługo będę znów kupował to już niedługo mi 6 lat z nord minie :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Czy ktos uzywa NordVPN i moze cos wiecej o jakosci powiedziec? Zalezy mi na szybkosci, serwerach (dzialajacych dobrze) w UK, USA, Kanada, PL i kilku krajach “bez extradycji” :wink: . Aplikacje Win, Android, iOS plus router.
Wiem ze ExpresVPN to ma. Cena jest dosyc wysoka, ale do przelkniecia. Jednak jakby Nord sensownie dzialal, to dlaczego nie?
Ktos testowal Nord z netflixem lub Prime? To niekoniecznie, ale dodatkowy bonus by byl.

Nord jest szybki, ja korzystam każdego dnia. Nie mam problemów z Netflixem i Prime. Zawsze mi działał na Nordzie.

Ja korzystam na co dzień i nie narzekam na szybkość czy jakość działania. Po prostu działa, co tu więcej pisać.
PS Mam klienta i na iPhone i na macu mini :slight_smile:

Dzieki za odpowiedz. Szczerze mowiac pytam sie bo Nord jest w takiej samej cenie za 3 lata jak Expres za rok. Troche ksiegowy sie w mojej glowie odezwal :smiley:

Nord jest relatywnie tani. Jak widać:
Lista promci
to jest nieustająca promocja - czyli tak naprawdę standardowa cena, nazywana promocją w celach marketingowych :smiley:

Jestem stale połączony przez vpn i wyciągam prawie 100% szybkości łącza. Z Netflixem to jest różnie, będąc podłączonym z jednym serwerem działa, a przy innym nie wpuszcza. Apki masz praktycznie na wszystko klik, klik.

O spoko, jak kiedyś będę miał wolne cztery kurwa stówy to się zainteresuję xD

2 polubienia

Nie musisz kupować na trzy lata :slight_smile: ale wtedy najbardziej się opłaca.

Testowalem ExpressVPN ale cena troche przygniata, poza tym max 3 urzadzenia.
Kupilem NordVPN i ogolnie gitara. niestety Netflix na Amerykanskich serverach jakos nie chce dzialac. Ale mowiac szczerze nie tetsowalem wszystkich :smiley:
Trudno sie mowi. W sumie ten Netflix to taki dodatek bonusowy by byl. I tak w UK mam calkiem OK oferte.

1 polubienie

A pod netflixa nie ma dedykowanych serwerów?

Nie ma.

ExpressVPN król. Trochę droższy od wiecznie przecenianej konkurencji, ale warty swojej ceny.

@piotrek69 testowalem i wiem ze dziala wszystko. Ale Netflix nie byl moim priorytetem tak napraqwde. Bardziej mnie interesowala ochrona urzadzen mobilnych w czasie uzywania publicznych WiFi. Za rok Express mam 3 lata Nord. I 2x wiecej urzadzen.

@Martin_Fox dedykowanych nie ma. Podlubalem na ich stronie i znalazlem co chcialem. Odpalalem Netfixa na moim AndroidTV a potem sie doszukalem drobnym drukiem ze to jedyna rzecz jakiej nie wspieraja. Android i przegladarka dziala. Bede musial puscic full VPN prosto z routera. To powinno zalatwic sprawe.

Za to bardzo ladnie dziala cala Polska telewizja i VOD przez Norda :smiley:

2 polubienia