📝 Programy do notowania

Chyba muszę sprawdzić bo Notion średnio sobie na desktopie radzi :frowning:

Odpaliłem sobie tego Notiona, bo mam status studenta i JEZU JAKIE TO JEST PIĘKNE. Mój Asperger jest właśnie karmiony tabelkami, filtrami, listami i tagami.

6 polubień

Powiem tyle: notes.app zbyt proste (nawet opcji tagów nie widzę), Notion zbyt skomplikowany i bardzo długo się ładuje. Wróciłem do Evernote i to serio jest najlepsza aplikacja do notowania chyba. Bardzo mi się UI podoba, jest szybka i niezawodna.

:man_shrugging:

1 polubienie

Niech biorą moje notatki ze studiów, może się czegoś nauczą xd

7 polubień

Sprawdź sobie Bear. Ja korzystam już spory czas i jak dla mnie aplikacja jest bezbłędna.
Jest za 4zl/miesiąc albo 60zl/rok

Nie ma tabel z tego co kojarzę

Jakby się uprzeć to jest to jedyny minus tej aplikacji.
Ja przez ~ponad pół roku nie potrzebowałem ani razu w swoim notatkach skorzystać z tabel.

No ja niestety z tego korzystam :slight_smile:

Tez. Połowa moich notatek to tabele…

W Notion są mega tabele ale no niestety desktop jest tragiczny :confused:

Co w tych tabelach trzymacie?

Mam np. parę tabeli gdzie mam dane do paszportu moje, Magdy, pesel mój, Magdy, itp. itd.

Mam też swoje konto inwestycyjne gdzie wpisuję sobie do tabeli tylko ile mam tam kasy odłożonej (kwota zawsze rośnie, a mnie interesuje tylko jaka jest, a nie o ile wzrosło), więc mam tabelę - data, kwota, kwota druga, kwota trzecia.

Przecież to samo można mieć w normalnej notatce. :grin:

2 polubienia

Ale w tabeli jest duuuuzo wygodniej. I szybciej wszystko widać. Mógłbym to mieć we wiadomości na Telegramie do siebie, ale w tabeli wygląda to najczyściej

hmm4 x 12 = 48 a za rok 60 ? jestes pewien?

Według informacji z App Store jest 5,99zł za miesiąc i 59,99zł za rok. Szkoda, że nie ma żadnej zniżki przy kupowaniu od razu na rok, jak w większości subskrypcji. EDIT Jednak jest taniej xD, mój błąd

1 polubienie

5.99 x 12 = 71.88 > 59.99
Albo nie umiem w matematykę

4 polubienia

Jezu, zapomniałem ze rok ma 12 miesięcy xD

8 polubień

Fakt że demotywatory sprawia ze to jeszcze smieszniejszy meme XDD
image

8 polubień