Program dla początkującego DJ'a - Windows

Moi Drodzy,
Może zna ktoś z Was jakiś prosty w obsłudze program pod windę dla bardzo początkującego DJ’a? Syn (9 lat) ma dużą wkrętkę muzyczną i poprosił o jakąś aplikację na kompa. Coś tam googlowałem ale może ktoś z Was ma doświadczenie z godną polecania aplikacją. Nie musi być darmowa ale żeby miała chociaż jakiś trial żeby przetestować czy pasuje.
Dzięki!

Fl Studio.

No to wygląda dość ambitnie i… drogo. I to chyba nie jest raczej jakiś basic skoro reklamują się jako soft dla pro.

I masz pierwszy link - https://www.mixxx.org/ :smiley:

1 polubienie

Z 15 lat temu bawiłem się Tactile12000 – nie mam pojęcia, czy to jeszcze jest wspierane, czy można to zainstalować na współczesnych systemach, ale wiem, że było bardzo proste i w zasadzie nie wymagało poświęcania czasu na naukę obsługi.

1 polubienie

VirtualDJ, czy to już za grubo? :smiley: Jeśli chodzi o czystą DJ-kę a nie produkcję to FL Studio nie ma żadnego sensu, już prędzej Ableton Live bo fajnie się tam wszystko trzyma tempa dzięki warpowaniu, ale to już też bardziej zaawansowany soft i też pod produkcję.

VirtualDJ jak kolega napisal
jest tez TraktorDJ
albo cos od nich

Dziękuję wszystkim za wskazówki. Niebawem wchodzę w fazę testów ale póki co praca mnie zasypała.
Peace!

1 polubienie