Problem z Chrome i Facebook

Od kilku dni mam problem ze strona fejsa w chrome, za kazdym razem jak otwieram strone wyskakuje mi to samo w pasku wyszukiwania:

Strasznie mnie to denerwuje. Wyczyscilem historie wyszukiwania fejsa. Wyczyscilem wszystko w chrome. Odinstalowalem chrome uzywajac app cleaner, zainstalowalem od nowa chrome. Dalej to samo :rage: HELP!

Wchodzisz na stronę wpisując adres czy przez zakładkę? Sprawdź jaki adres jest podpięty jeśli przez to drugie. Masz jakieś rozszerzenia? Może to jakieś podejrzane coś robi. Jak w innych przeglądarkach, też taka sytuacja?

wpisujac adres w pasku przegladarki jest tak samo. Mam caly czas te same wtyczki co wczesniej. Sprawdzalem w safari, tam jest ok. Wylacze wtyczki zobaczymy czy cos to zmieni.

Update: wychodzi, ze rozszerzenie od lastpass jest winne. Usunalem, dodalem ciagle to samo.

Jak calkowicie usunac chrome z macOS? Jak uzyje appcleaner i zainstaluje chrome od nowa to i tak pamieta wszystkie ustawienia bez potrzeby logowania sie czyli wnioskuje, ze cos w systemie musialo zostac.