Problem z AirPods pro 2

Potwierdzam. Dzięki temu programowi naprawczemu moje 3 letnie słuchawki działają jak nowe. Może dlatego że druga wymiana była
całkiem niedawno i są w sumie nowe :wink:

Masz 3 lata od zakupu na wymianę jak coś :smile:

No zepsuli redukcje hałasu teraz w AirPods pro 2 działa prawie jak w AirPods pro 1 :slightly_frowning_face:

U mnie nie było żadnego update firmware. Jaką masz wersję?

5A377

Ten firmware pojawił się zaraz po premierze słuchawek i on nie powodował zmian w ANC. Może zmieniałeś coś w ustawieniach? W dostępności są różne opcje. Jest też problem z audiogramami (w 1 airpodsach też), które nawet nieaktywne mogą rozwalać działanie trybu transparency. Poniżej od 00:24:12 o tym gadam i wyjaśniam, jak to obszedłem (bo nawet usunięcie audiogramu z systemu mi nie pomagało):

Teraz transparency w końcu działa mi tak, jak wszyscy zachwalali w recenzjach.

1 polubienie

Nie wiem co jest, jakoś wszystko działa gorzej, tez nie wiem czy coś mam wyłączone czy to jakis Bug ale na Apple watchu nie mam tej takiej małej kropki która pozwalała wejść w odtwarzane multimedia i sterować bardzo mi to utrudnia korzystanie, teraz już mi łatwiej wyjąc telefon niż sterować przez Apple watcha

Ktoś mi wyjaśni czemu?

Pewnie z tego samego powodu dla którego teraz się trzyma koronkę a nie kręci żeby wyjść z trybu sen czy pływanie :rage:

Głupota, to było super

Jak mnie to wkurwia…

3 polubienia

tymczasem kręcenie koronką na wygaszonym ekranie wciąż działa jako lekkie rozjaśnianie/ściemnianie ekranu… :sweat_smile:
Konsekwencja, to się szanuje… OH WAIT

1 polubienie