Pomysłów kilka : )

Totalnie się zgadzam, do momentu w którym dyskusje nie przeradzają się w pyskówki z osobistymi wycieczkami i wyzwiskami, moderacja nie powinna wtykać paluchów. Ja lubię poczytać nawet ostre spory, bo zawsze coś tam ciekawego z tego wyniknie, a dobry offtop nie jest zły, zawsze można przenieść do nowego tematu. Nie róbmy z tego miejsca cukierni, w której wszyscy się tylko chwalą nawzajem, zgadzają i poklepują po pleckach.

4 polubienia

Póki co nie było źle. Papierkiem lakmusowym jest wątek o polityce. Do tej pory jestem w szoku że wciąż jest otwarty. Na praktycznie żadnym forum to się nie udaje.

4 polubienia

Poczymej mi piwo

1 polubienie

@pawelorzech dałoby się zrobić, żeby linki wstawiały się z parametrem _blank?

Nie wiem jak innych ale mnie strasznie irytuje gdy po kliknięciu na link nie otwiera się nowe okno tylko ginie mi forum. Wiem, że można right-click i “open in new window”, ale to o jeden klik za dużo jak dla takiego lenia jak ja.

3 polubienia

Od długiego czasu jest włączone…

1 polubienie

Trzeba wejść do ustawień swoich prywatnych i tam jest opcja żeby to włączyć sobie lub wyłączyć personalnie

ŁOOOO PANIEEE…

RTFM to myself…

6 polubień

Rozumiem, że zależy Wam na efekcie 3D, wiec nie będę próbował tego negocjować, ale czy takie skurczone logo jest niezbędne?
Bo żaden inny podcast tak nie robi i to trochę tak sobie wyglada w liście :pensive:

2 polubienia

Mam pomysł na to, musisz chwilkę zaczekać, ale znam człowieka. Po weekendzie zrobi.

4 polubienia

Nie wiem czy to dobry pomysł ale…
Chodzi o dział giełda. Wszystko kupuje się dobrze od Wąsa i nawet, jeśli się osobiście kogoś nie zna, ale dana osoba udziela się na forum i jest jako tako „znana”, można złapać do niej zaufanie. Samemu zdarzyło mi się kupić tu iPhone i obie strony były zadowolone. Nie podoba mi się jednak, jeśli pierwszy post danej osoby jest postem sprzedażowym. Może się czepiam, a może nie. Jest szansa, żeby zanim coś wrzuci się na giełdę mieć nabitych kilka/kilkanaście postów?

21 polubień

Popieram

3 polubienia

Lol. Jesteś mistrzem :heart:
Wszedłem tutaj, żeby dokładnie to samo napisać. Mamy te rangi, wykorzystajmy je.

4 polubienia

W tym konkretnym przypadku to został odesłany z telegrama, chociaż tam też chyba jest od niedawna.

4 polubienia

Tak czy siak dobrze by było wprowadzić ograniczenie rangowe do tego działu (przynajmniej do części „Sprzedam”).
Raz, ze chroni to użytkowników, a dwa, ze państwo dyrektorstwo.

8 polubień

Yep, zrobi się. (chyba, o ile się da)

1 polubienie

Od dziś tak chyba to powinno działać, że w giełdzie nie można zrobić tematu nowego jeśli nie ma się przynajmniej rangi 1. Ją się zdobywa jakoś super szybko, więc luzik. Gdyby coś nie działało - proszę dać znać.

1 polubienie

A duże są wymogi na następna rangę? Bo o ile to rozwiązanie chroni przed spamem, to z punktu widzenia bezpieczeństwa nie zmienia nic.

Może głupie pytanie, ale jak sprawdzić swoją rangę na forum?

Jak wejdziesz w swój profil to masz badge i tam masz regular, czyli poziom 3.

1 polubienie

Myślę, że wystarczy to na poziom 1, drugi poziom już się trochę zbiera, więc… zobaczmy tak :slight_smile:

2 polubienia