Polska strona Uniqlo - czy legitna?

czy ta strona jest legitna? strona
Płatność tylko kartą. Mam lekkie obawy. Jak to sprawdzić?

Jedynie uniqlo.com jest legitne.

Nawet mają banner na głównej że są świadomi fake stron

https://faq-eu.uniqlo.com/pkb_Home_UQ_EU?id=kA13z000000Xlud&q=fraud&l=en_US&fs=Search&pn=1

9 polubień

Kurde dużo dobrego o tych ciuchach się naczytałem u nas na forum. Koszulki + skarpety czy jeszcze na coś zwrócić uwagę?

Generalnie chyba nie miałem złego zakupu z Uniqlo. Czasem tylko nie trafiałem z rozmiarem.

Z rzeczy które mogę polecić na start

  • Koszulki Uniqlo U Airism - oversize/boxy fit, świetny materiał, świetnie się piorą, wyglądają bardzo premium. Polecam kupić choć jedną i spróbować, nawet jeżeli “boxy fit” do Ciebie nie przemawia. Wymieniłem wszystkie koszulki “wyjściowe” na właśnie te. To było moje odkrycie roku 2021 bodajże.

  • Bokserki Airism - zwłaszcza na ciepłe dni, ale noszę je cały rok. Nie wrócę już do bawełnianych.

  • Skarpetki Heattech - cieplutkie.

  • Heattech ogólnie

  • Blocktech Parka - przymierzałem się dłuuuugo; udało mi się trafić na promce za 39.90 Euro i jestem zachwycony

  • Seamless down 3D cut parka - leciutka, bezszwowa (więc wiatr i deszcz niestraszne) - często na promce za 129.90 Euro

  • Heattech Ribbed Beanie - mam kilka sztuk i noszą się wdzięcznie.

Chyba tyle. Ludzie się jarają kurtkami puchowymi Ultra Light - mam jedną, ale mam wrażenie, że niczym się nie różni od podobnej z Decathlona. Na pewno fajna pod względem możliwości spakowania jej do maleńkiego pokrowca.

1 polubienie

Koszulki Uniqlo U Airism - oversize/boxy fit, świetny materiał, świetnie się piorą, wyglądają bardzo premium. Polecam kupić choć jedną i spróbować, nawet jeżeli “boxy fit” do Ciebie nie przemawia. Wymieniłem wszystkie koszulki “wyjściowe” na właśnie te. To było moje odkrycie roku 2021 bodajże.

Tadek, od twojej polecajki się zaczęło. Wymieniłem wszystkie koszulki na takie.

1 polubienie

Raporty nie wskazują by była legit strona VirusTotal

1 polubienie

U mnie adguard domowy to blokuje

1 polubienie

suszycie w suszarkach bębnowych? kurczą sie?

Wieczorem ci odpowiem. Dzisiaj przyjdą nowe koszulki w tym samym rozmiarze co mam to porównam.

1 polubienie

Suszę w bębnowej, lekko tracą na długości (~1cm), odzyskują po prasowaniu.

właśnie nie prasuje :smiley: od razu na wieszaku w szafie lądują :smiley:

No to - 1cm z długości. Nic szczególnego.

Po mniej więcej roku użytkowania rozmiar XL stracił do nowej nie używanej 4 cm na dlugosci

1 polubienie

Jeśli ktoś lubi oversize’owe teesy z grubszego materiału to polecam TE!

1 polubienie

Jest sposób na ciuchy które się skurczyły

najprostszy jaki jest to kupować rozmiar większe i tak robię od czasu jak mam suszarkę:)

czyli na polskie, to będą te

bo z UK się ich nie zamówi do pl

polecam z całego serca, nie są wcale takie oversized, tzn. są długie ale nie przesadnie szerokie, przynajmniej w porównaniu do innych w tym samym rozmiarze, a z Uniqlo mam z kilkanaście różnych z ostatniej dekady, z czego połowa to właśnie te z U w różnych kolorach

ogólnie polecam wszystko z linii U oraz UT, natomiast nie mam pojęcia co można widzieć w Airism, dla mnie te materiały są nieakceptowalne organoleptycznie, ale ja jestem inny :man_shrugging:

to samo ja
wszystkie dżinsy, bluzy i tiszerty czy bokserki mają się świetnie po wielu latach używania

2 polubienia

Czy ktoś się orientuje jak z cenami w Warszawskim Uniqlo?
Lepiej przyjechać do Warszawy, czy jednak ceny są porównywalne do tych w Euro ze sklepu internetowego.
Pytam bo mam bliżej do Berlina.

to zależy, bo w polskim z tego co pamiętam część cen jest przeliczana jako 1EUR = 4PLN, więc wychodzi korzystniej, ale część jest zaokrąglana w górę i wychodzi albo podobnie albo tylko minimalnie drożej

natomiast w Berlinie masz co najmniej 7 sklepów do wyboru, w tym kilka piętrowych i jeden flagship store, który jakbym miał polecać, to bym ci go polecił

2 polubienia