Polecane knajpki w Krakowie

Cześć, jestem na pare dni z rodziną w Krakowie. Wiem, że jest tu pare osób z Krakowa. Jakie wegańskie knajpy polecacie? Miłe widziana kuchnia azjatycka.

Jeśli lubisz ramen, to akita ramen.

1 polubienie

Ja w sobotę idę z wegańską koleżanką tu

https://maps.app.goo.gl/8UaMVzPLj3Dx6pjz9

Bardzo polecała.

1 polubienie

Jak azjatycka, to Molám, ewentualnie należąca do tego samego właściciela Luktung :slight_smile:

2 polubienia

Będzie dzisiaj testowane :slight_smile:

Smakowało

1 polubienie

Jakiś faworyt? Byliśmy tydzień temu i mnie najbardziej podeszły skrzydełka, a reszta wskazała kalmary jako definitywny top.

Jedliśmy Gaeng Gari Pla (tajskie curry z polędwicą z dorsza), Satay Ayam (szaszłyk z kurczaka), Pad Kra Pao (tajski stir fly z wołowiny z jajkiem). Wszystko było dobre.

Ale skrzydełka widziałem na innych stolikach i na 100% wjadą następnym razem

2 polubienia

Przy tej okazji polecę jeszcze raz Finebite, bo dzięki tej aplikacji zapłaciłem 50% rachunku (nie licząc cocktaili), co robi sporą różnicę jednak

Hi, use code LCNI08PL to get 11 PLN and book restaurants with Finebite to save 50% off your order!

2 polubienia

To ja jeszcze polecę wczorajsze odkrycie (które podsunął mi Instagram).
Miejsce tylko z koktajlami; każdy kosztuje 25 zł, więc chyba przyzwoita cena. Bardzo smaczne.

https://maps.app.goo.gl/4eD6z2WhQFHoyGYE6

Kompletnie ukryte, trzeba zrobić rezerwację, ale siedzenie na dachu z widokiem na Wisłę, super.

4 polubienia

cześć! super, że jesteś w krakowie, to naprawde magiczne miasto. :slight_smile: jesli chodzi o wege knajpy, to “krowarzywa” to must-visit - mega burgery i hot dogi w 100% roslinne. :wink: dla milosnikow kuchni azjatyckiej polecam “wietnamczyna”, maja swietne pho i inne dania na bazie tofu. jeszcze jest “glonojad” przy placu matejki, gdzie znajdziesz slynne placki i mega sałatki. :stuck_out_tongue: nie zapomnij sprawdzic “farinę”, jeśli masz ochotę na pizze na wegańskim serze! dla smakoszy slodkosci, “cupcake corner” oferuje pyszne wegańskie ciastka i ciasta. ah, i “hamsa” jest tez super - to nie tylko wegańska, ale znajdziesz tam swietne opcje wege. :wink: koniecznie sprawdz “vege miasto” - mają bogate menu różnorodnych potraw. :slight_smile: mam nadzieje, że to bd dla was niezapomniany czas i smacznie zjesz!

3 polubienia

:heart_on_fire::heart_on_fire::heart_on_fire:

1 polubienie