📃 #PokaScreenboard / #PokaPulpit

Co to kurde jest Daily Journal? Nie mogę znaleźć, a chciałem porównać z Journey :wink:

1 polubienie

Skrót. @pawelorzech dawno temu wspominał o nim w podcaście.

1 polubienie

Skrót, który robi .pdf do annotowania i wrzuca go do iCloud drive do archiwizacji

TaskbarX pozwala już schować wszystko z paska

3 polubienia

Zapodałby ktoś link do tego skrótu ?

https://www.icloud.com/shortcuts/ad2ac9f135a94dffa186c9a953eb4d37

2 polubienia

masz może plik do pobrania?

Jeżeli dobrze pamietam to chyba stąd pobierałem - hello. Wallpaper — Basic Apple Guy

1 polubienie

Szkoda ryja strzępić

Widzę, że będzie temat nowego maila w odcinku

I temat powrotu do things :grin:

Oo, Twobird wrócił?

i do Spotify też? Co tu się…

Nawet już nie będe o tym w odcinku bo mnie sioę nie chce

  1. Things chcę spróbować all-in, żeby zobaczyć czy mogę, bo chcę, żeby było jednak prościej. Ostatnio przeprowadziłem redukcję rzeczy, żeby nie mieć tak wielu powracających (i nie tylko) rzeczy, więc postanowiłem sprobować z Thingsami. Trochę myślę, że to się tutaj może jakoś nie udać i wrócę do Omni, ale spoko. Zobaczymy.
  2. YAZIO - interminnent fasting od dłuższego czasu + życie zdrowiej, więc tam sobie wszystko trzymam, patrzę, liczę i tak dalej.
  3. Twobird - działa teraz z gmailem i outlookiem. Jest proste, ma appkę na windowsa, więc gitara, sobie korzystam.
  4. Spotify - ostatnio trochę wracam, bo appka na Xbox jest gites. Bo appka na Windowsa jest gites. No i tak jakoś jest. Chociaż nie ukrywam, że dolby w apple music jest tysiąc razy lepsze niż cokolwiek na spotify
5 polubień

Wiadomo, nie jest to szczyt czystego puplitu ale tak na codzień jest mi najwygodniej :slightly_smiling_face:

1 polubienie

A to chyba też powinienem zaktualizować iPad:

4 polubienia

Meanwhile in YWP…

8 polubień

Wojtek:

Andrzej:

Ja:

4 polubienia

Na Wojta to już nie ma ratunku, od zawsze nieład na homescreenie XD

2 polubienia