📃 #PokaScreenboard / #PokaPulpit

Nawet już nie będe o tym w odcinku bo mnie sioę nie chce

  1. Things chcę spróbować all-in, żeby zobaczyć czy mogę, bo chcę, żeby było jednak prościej. Ostatnio przeprowadziłem redukcję rzeczy, żeby nie mieć tak wielu powracających (i nie tylko) rzeczy, więc postanowiłem sprobować z Thingsami. Trochę myślę, że to się tutaj może jakoś nie udać i wrócę do Omni, ale spoko. Zobaczymy.
  2. YAZIO - interminnent fasting od dłuższego czasu + życie zdrowiej, więc tam sobie wszystko trzymam, patrzę, liczę i tak dalej.
  3. Twobird - działa teraz z gmailem i outlookiem. Jest proste, ma appkę na windowsa, więc gitara, sobie korzystam.
  4. Spotify - ostatnio trochę wracam, bo appka na Xbox jest gites. Bo appka na Windowsa jest gites. No i tak jakoś jest. Chociaż nie ukrywam, że dolby w apple music jest tysiąc razy lepsze niż cokolwiek na spotify
5 polubień

Wiadomo, nie jest to szczyt czystego puplitu ale tak na codzień jest mi najwygodniej :slightly_smiling_face:

1 polubienie

A to chyba też powinienem zaktualizować iPad:

4 polubienia

Meanwhile in YWP…

8 polubień

Wojtek:

Andrzej:

Ja:

4 polubienia

Na Wojta to już nie ma ratunku, od zawsze nieład na homescreenie XD

2 polubienia

Wszystkie trzy bardzo mocno ranią moje OCD. Jeden z powodów dla których nie mogę wrócić na IOS.

1 polubienie

Just @pawelorzech bein’ @pawelorzech

5 polubień

Szybko ten twobird zniknął

Editv: A w temacie to mój homescreen aktualnie wygląda tak:

6 polubień

Też zrobiłem trochę porządku :slight_smile:

4 polubienia

I takie coś cieszy moje OCD.

2 polubienia

To ja też się pochwalę, chociaż u mnie dość nudno


tak, widać oczko aparatu, bo mi się podoba to jako alternatywa procentowej baterii

3 polubienia

No to moje homescreeny z dziś:

6 polubień


Zorientowałem się, że mam 5 ToDo apek, ale w sumie korzystam z każdej. xD

1 polubienie

9 polubień

Artur Jabłonski, kibic The Gunners? :slight_smile:

Te powiadomienia nieodczytane u Andrzeja swędzą mnie od kiedy to zobaczyłam :wink:

2 polubienia

A zauważyliście, że coraz mniej osób ma zieloną słuchawkę wyciągniętą na dolną belkę?

Wyraźnie pokazuje trend, że telefon już dawno nie jest do telefonowania.

5 polubień

Nie do końca. Mi przykładowo prościej jest wpisać kilka pierwszych liter kontaktu w Spotlight i zadzwonić, niż wchodzić w apkę telefonu i szukać kontaktu.

(Wiele osób chyba tak ma XD)