Pobieranie “dystrybucji linuxa” na iPadzie

Tak jak w temacie. Czego się obecnie używa do tego? Mam ograniczony dostęp do komputera z windowsem i wolałbym to ogarnąć na iPadOS. A jeśli się nie da lub to niedobra jest to co na Windows? Nie pobierałem nic w ten sposób od lat. Zawsze używałem uTorrent i pirackiej zatoki, ale pewnie jakoś technologia poszła do przodu.

Z tego co wiem to na ipada / iOS jest absolutny ban na wszystko co torrentowe, więc będziesz musiał się przeprosić z Windowsem.
uTorrent działa. Co do poszukiwania treści to zatoka chyba też ciągle działa (ja używam TorrSE na Androida który agreguje wyszukiwania z kilku źródeł)

2 polubienia

Deluge na Windowsie

A co do stron to wpisuj ‘nazwa strojni’ + uk proxy, zawsze działa
Np. ‘Piratebay uk proxy’ :slight_smile:

1 polubienie

For fuck sake, nie używajcie uTorrenta/bittorenta
Deluge, Transmission i qBittorrent są o trzy rzędy wielkości lepszymi klientami

3 polubienia

Używam klienta Synology, więc tylko stwierdziłem że uTorrent dalej działa.

malina (raspberry pi) + transmission + dysk na USB i będzie gut.

Jeśli masz router z USB, zobacz w jego ustawieniach, czy ma opcję ‘downloader’ czy podobnie, w asusie i neatger miałem i w razie W bez kucowania można użyć raz czy dwa.

Na iPadzie masz póki co tylko cloud torrenty.
seedr.cc pozwala rozbudować darmową wersję do 5GB i to jest najwięcej z tych darmowych.
Ale to jeszcze tylko przez kilka miesięcy. Za chwilę jak wejdzie iPadOS 17.4 to pojawi się wysyp klientów torrentowych w alternatywnych sklepach.

Na komputery qbittorrent.

1 polubienie

seedhost zamapowany po webdav do infusa na appletv/ipada. na 95% sedhostów jest rutorent. do szukania i udostępniania jakiś priv tracker, publiczne to syf. mam chyba jeszcze 3 sztuki zapro na iptorrents (tylko trzeba pamiętać o rulsach tam panujących).

To + pluginy do szukania i nie musisz sie zastanawiac nad stronami, bo ich nie odwiedzasz.

podzielisz się pluginami do szukania?

swoją drogą korzystając z torrentów używacie VPN? czy lecicie na golasa?

1 polubienie

Ja używam VPNa do PL :wink:

1 polubienie

priv tracker + seedhost daje jakieś poczucie spokoju. jak chcesz bardziej to zasysasz “dystrybucje linuxa” z seedhosta przez vpn:)

1 polubienie

@sivy czy mógłbym prosić o jedno zaproszenie?

Thanks from the mountain :pray:

Masz linka do repo w kliencie :laughing:

1 polubienie

już na priv korespondencja w tej sprawie:)

1 polubienie