Plany na Black Friday / Cyber Monday

Ja mam 8 letniego laptopa (średniaka biurowego) prywatnie a w robocie jakiegoś mocnego della precisiona i nie widzę wielkiej różnicy (przy rzeczach które robię w domu)

4 polubienia

Albo słabo pamiętam jaka była w zeszłym roku obniżka, albo w tym roku jest lepiej.

2 polubienia

Co roku jest 20%, choć chyba ze względu na to, że beam gen2 był świeży, tam rok temu było mniej na niego :slight_smile:

2 polubienia

https://www.pepper.pl/promocje/etui-apple-skorzane-z-magsafe-do-iphone-14-14-plus-umbra-749470

Wrzucam, bo fajna oferta - zamówiłem sobie właśnie czarny, bo mój zielony wygląda już strasznie, a jednak za 75zł to można brać.

2 polubienia

Dejcie do 14 pro a rzucę pieniążkami jak w polecajki Tadka

2 polubienia

Nie planowałem ale chyba wleci Apple Pen 2.gen bo w dobrej cenie na Amazonie jest.

1 polubienie

Tak tylko tu zostawię - GitHub - trungdq88/Awesome-Black-Friday-Cyber-Monday: Awesome deals on Black Friday: Apps, SaaS, Books, Courses, etc.

2 polubienia

Jakby ktoś wyczaił promke na Nintendo Switch OLED to dajcie proszę znać :slight_smile: ja poluję

parę dni temu była super promka na Allegro na Switcha OLED…

ja poluję na jakiś SSD 1TB żeby robić okazjonalnie szybko backup po USB C, coś w okolicach 200zl bardziej niż 300zl :slight_smile: jak by ktoś widział coś godnego polecenia, jak by było allegro to też super bo mam jakiś kupon.

widziałeś?

https://www.pepper.pl/promocje/konsola-nintendo-switch-oled-zelda-totk-folia-etui-na-24-kartridze-sciereczka-yen54547-754084

1 polubienie

Dzięki ale boję się z takiego źródła kupić, wielki blackfriday a zero promocji akurat na to co szukam :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Źródło pewne, to powinna być wystarczająca rekomendacja:
image

:slight_smile:

1 polubienie

Mam wrażenie że ogólnie w tym roku słabe promocje są.

4 polubienia

Wrzucałem do tematu z reflinkami, ale tu też zlinkuję – zrobiłem stronę ze zbiorem najlepszych promocji związanych z fotografią i tym o czym bloguję. Ostatnio dodałem jeszcze Photoshopa za pół ceny, Capture One też jest i dużo innych rzeczy:

3 polubienia