Plany na Black Friday / Cyber Monday

Me too

Oxana wpisała sobie na listę prezentów torebkę RL. Znalazłem na Zalando i miałem zamawiać ale jakoś się tak złożyło, że nie miałem kiedy.
W międzyczasie dostałem mnóstwo punktów z firmy, które mogę wymienić na vouchery na Zalando. Zajebiście. Zamówiłem i wymieniłem.
Dzisiaj przyszły.
I dzisiaj torebka jest 40% taniej!
image

a do tego

Więc mam i hajs w kieszeni bo wszystko poszło z punktów, i punkty w kieszeni bo wyszło dużo taniej. Mam nadzieję, że tego nie skasują :wink:

Przelicznik koron do DKT/PLN tutaj

2 polubienia

Żona sobie zażyczyła

5 polubień

Będzie podglomdać Bernadetke?

8 polubień

Monitoring osiedlowy na pewno będzie wchodził w skład pakietu zastosowań :crazy_face:

3 polubienia

W sumie dobry patent. Kupię mamie :smiley:

2 polubienia

Znając Ciebie, to będzie doktorat robiony, ale jak coś, to ja wziąłem tę. Wyglądała spoko, jak na entry level
https://www.militaria.pl/bushnell/lornetka_wojskowa_bushnell_all_purpose_10x42_green_210142rg_p1024981.xml

3 polubienia

no i wzięte…

image

teraz niech mi ktoś podpowie jakie dumb-żarówki GU10 kupić do domu…

Niby planów nie było, ale wpadło

2 polubienia

Ja mam gorzki żal bo chciałem Sonos sub mini ale nie ma na BF :frowning:

2 polubienia

Ikea ma dobre żarówki. Cały dom mam też z tych z marki Castoramy i są w porządku.

2 polubienia

Jakby ktoś miał namiar na jakieś trwałe SSD, 256 lub 512, to dajcie znać, potrzebuje kilka sztuk

Ale jest sub gen 3 - mega polecam. Mam i chwale go pod niebiosa

Do czego? Bo u mnie w NAS działa WD RED 2x 512GB jako cache, ale już jest orane od roku i sprawność jak na razie ekstra

Podobne zastosowanie

Nie miałem żadnych… ale trafia się obniżka ponad 45%…

2 polubienia

3s później

image

6 polubień

A czy ja moge Blak Frajdejowo zrobić autoreklamę mojej żony i jej artystycznej działalności?

Kolakowska.art

Wiem że jest tu sporo mecenasów sztuki :grin:
Obrazy, przypinki naklejki, wbijajcie i zróbcie troszkę szumu.

Dzięki ziomale!

6 polubień

Kod zniżkowy dla wąsów Ci się nie wkleił.

9 polubień

To jest forum tylko o szyfrowaniu maili, selfhostingu i HomeAssistant. Wszelkie inne tematy są dozwolone i w ogóle kto to widział własną żonę promować… :wink:

4 polubienia