Plany na Black Friday / Cyber Monday

PlayStation właśnie zaczęło promocję na Black Friday w swoim sklepie. W końcu kupiłem sobie Death Stranding Directors Cut na PS5 za -50%

3 polubienia

Pochwal sie co to za dysk i gdzie kupiłeś?

A to nie jest za darmo w premium PS Plus?

1 polubienie

https://amzn.eu/d/iPoMqys

Amazon już zaczął BF więc :man_shrugging:

A jak znajdę taniej to odeśle :grin:

1 polubienie

Wersja na PS4 owszem. Ale ja chciałem konkretnie wersję na ps5 która jest tam też o coś dodatkowo rozszerzona.

Poza tym nie mam PS Plus premium bo przy mojej intensywności grania się nie kalkuluje.

2 polubienia

No to w końcu promka na ARCa :smiley:

No dobra ale możecie cokolwiek kupić w sklepie sonosa?
Dodaje do koszyka ale koszyk ciągle pusty. Logowanie się też wywala błędy.

Tak, zamawiałem przez sklep Sonos. Ale musiałem to robić przez ARC, bo na Safari nie wyświetlił mi opcji dostawy.

1 polubienie


:<

Pewnie wszyscy Wąsacze robią DDoS :wink:

3 polubienia

Rano mogłem zamówić, już byłem bliski potwierdzenia zamówienia, ale chciałem jeszcze zawnioskować u dyrektora finansowego o zgodę, a teraz…

:smiley:

1 polubienie

To co Safari ostatnio odpie… to jest gańba!

Rzeźnia straszna !!!

  • dla siebie czekam na zniżkę na Oculus Quest 2
  • dla szwagra Logitech MX Master 3 ma być na święta więc też obserwuję
  • dla siostry Fresh n Rebel Clam Elite zostało wybrane do zakupu, ale patrząc na historię cen wątpię, że coś się obniży
1 polubienie

Ja sobie kupiłem Forza Horizon 4 i 5 za 7 koron szwedzkich wczoraj. Wystarczy.
A nie… jeszcze kupiłem lampke na monitor Blitzwolf BW-CML2 (nie wiem po co z RGB…). Bardzo przyjemne światło emituje.
Yyyyy… no może ładowarkę jeszcze jakąś kupię. 100W się przyda z 4 portami.

Nike ma dziś 25% promo…

3 polubienia

No i się udało :smiley:

8 polubień

Szukam i czekam na dobrą ofertę na nawilżacz. Znajdę coś lepszego niż poniższy? Docelowo ma stać w sypialni dla rodziców i bobasa bo sucho i ciepło jest w sezonie grzewczym.

Philips Seria 2000 Nawilżacz Powietrza - Nawilżacz Pomieszczenia do 32 m², Technologia NanoCloud, 3 Prędkości, Tryb Snu, Zbiornik 2l (HU2716/10) https://www.amazon.pl/dp/B08LW4K16N?psc=1&ref_=cm_sw_r_apin_dp_DNME6JJAPNDX8APNZSXZ

1 polubienie

Ja czekam na MX master 3S, żeby wymienić swoją dwójkę. Parę tygodni temu rozważałem Sonos Beam, i ta promka jest bardzo kusząca

1 polubienie

Ja po wielu próbach doszedłem do opcji płatności i okazało się, że sklep sonosa akceptuje tylko paypala i karty, jak w jakimś średniowieczu :laughing:.
Głównej karty nie chciałem podawać, wirtualną mam w Zenie, no to mi się przypomniało, że Zen ma casbacka na allegro :sunglasses:

2 polubienia

Dorzuc jeszcze monitor zewnetrzny, klawiature i myszke :smiley:

1 polubienie