Pixel 5

Przeczuwam, że na wiosnę nadejdzie czas na zmianę telefonu

I chyba będę robił downsizing bo mam już lekko dość dużych telefonów.

Jeżeli się wszystko potwierdzi to dla mnie bardzo spoko

4 polubienia

brzmi fajnie, tylko kartę jedną musiałbym wypchnąć na eSIMa

Mega mi się podoba. Ciekawe tylko czy Pixel 2 mi padnie do tego czasu bo założyłem, że telefonu nie zmienię dopóki nie umrze śmiercią naturalną.
Cena trochę z czapy jednak. Takie same sprzętowo (no może poza aparatem) telefony kosztują około 200 euro mniej.
Bardzo się cieszę, że Google poszło po rozum do głowy i nie robią obiektywu z zoomem tylko szeroki kąt.

Same here. Chyba służbową mi się uda

True, ale zapłacę. Mój ukochany OnePlus 5T tak się zdupił po update do Andka 10 że jest mi przykro.

1 polubienie

a będzie tylko gorzej, bo idą w stronę OneUI samsunga. Jest na YT kilka pokazówek od hindusów z OP8(pro)

:open_mouth: :open_mouth: Oh no!

No to chyba tym bardziej #teampixel; szkoda bo naprawdę OnePlus 5T to czysta miłość od pierwszego wejrzenia.

Shieeeet, przez chwilę miałem nadzieję że to dotyczy tego softu na chiński rynek.

Słabo, bo mam OP7 z którego jestem zadowolony i jeszcze go chciałem używać przez min. 2 lata.

I jak po prezentacji? Mi się bardzo podoba Pixel 5. Szkoda, że nie wcisnęli tam flagowego Snapdragona, ale pewnie nawet nie zauważę. Cieszy mnie bardzo, że w końcu ktoś robi małe i dobre telefony z Androidem.
Cena 600 euro jest zachęcająca, szczególnie, że dodają Bose QC 35 II w promocji do 14 października.

PS Kolor zielony jest fantastyczny.

2 polubienia

Telefon prezentuje się spoko, cena przyjemna, tylko powiem tak: Google kurwo jebana przestań mi kurwo Polskę prześladować #pdk

Ile jeszcze lat mamy czekać kiedy ich sprzęty będą dostępne normalnie w sprzedaży w Polsce, a nie przez pośredników z marżą totalnie z czapy? Żenada.

2 polubienia

Przeczuwam zakup mimo że w cenie $699 są lepsze sprzęty (choćby Samsung FE, czy OnePlus 8T). Ale jak już mówiłem - rozmiar tym razem ma dla mnie znaczenie większe niż procesor. Szkoda że nie ma koloru białego bo wszystkie telefony od Nexusa 4 miałem białe.

Coś czuję że zamówię dopiero na wiosnę (bo najpierw wykończenie mieszkania), wcześniej może zamówię Nest Home (może będzie jakaś okazja na black Friday).

1 polubienie

Łooooooooo

Mój ulubiony zestaw kolorystyczny! Miałem takiego Nexusa 4, potem LG G4 a i mój obecny OnePlus ma białe plecki

Jaram się jak kościoły w Norwegii!

2 polubienia

No ja nie wiem co ja mam na to powiedzieć… może takie coś?

4 polubienia

Miałem białego 3a z pomarańczowym przyciskiem. Piękny był to telefon. Tak ladny, że aż czasem zdejmowalem, skądinąd też piękny fabric case od Google, i nosiłem go naked.

I po jednym takim nagim spacerze skończyłem niestety bez Pixela 3a :frowning:

4 polubienia

Ja tak rozbiłem OnePlusa :smiley: też był bardzo ładny bez silikonu

Piękna, wzruszająca historia. To samo miałem ze swoim ukochanym Nexusem 6.
Ja dziś ryczę jak dziecko ze szlabanem na klocki bo sprzedałem swojego Pixela 2. Trudny to dzień. Bidul marznie właśnie w paczkomacie LOD32A. Ból i smutek. I to na 40 urodziny!!! Świat jest zły!!! Gdzie jest wódka???

3 polubienia

4 polubienia