Photoshopowa jałmużna

Czy jest tu ktoś, kto ogarnia Photoshopa w poziomie eksperckim i ma do siebie na tyle mało szacunku, że zgodziłby się pracować za darmo?

Tłumacze: mam trzy kiepskiej jakości (w terenie, w nieidealnych warunkach oświetleniowych) zdjęcia samochodów w różnych kolorach. potrzebuje zasymulować, jak wyglądałby inny (biały) samochód w każdym z tych trzech kolorów.
Moje zdolności photoshopowe są za małe, żeby wyglądało to realistycznie i dało jakiś zbliżony do rzeczywistości rezultat.

Nie wiem, ile coś takiego zajmuje, w mojej głowie to pewnie pracy na kilkanaście minut, ale jeśli to jakiś wielogodzinny projekt, to tez bym prosił o info, że chyba mi się sufit na łeb zwalił, bo nie chce zabrzmieć jak „drogi kolego z liceum, z którym nie miałem kontaktu od 10 lat, dziś profesjonalny fotografie, a nie przyjechałbyś mi po starej znajomosci zrobić zdjęć na ślubie za darmoszkę?”

Tylko naprawdę potrzebuje kogoś, kto temat ogarnia, bo pokolorowaną maskę, to ja umiem sobie nałożyć sam, ale efekt jest kałowy.

1 polubienie

Never mind. Już to sobie ogarnąłem.
Do zamknięcia @Moderators.

2 polubienia

Już nigdy nie zaufam żadnemu obrazkowi co wrzucisz, skoro jesteś takim fotoszopersem.

6 polubień