Organizer kluczy

Postanowiłem w końcu ogarnąć swoje klucze, które noszę w kieszeni. Mam klucz z mieszkania, z pracy no i kluczyk do samochodu. Szukam jakiegoś organizera, żeby mieć wszystko w jednym. A jak to u Was wygląda? :slight_smile:
Może takie coś by się na przykład sprawdziło:

2 polubienia

Polecam taki organizer

15 polubień

Mega polecam takie kółko i smycz. Total na wypasie.

3 polubienia

:smile:
No właśnie tak noszę klucze i mnie już drażni ten pęk.
@maciejbuchert Kółko też mam. :wink:

A zostaw tak! Nie wszystko da się zoptymalizować.

1 polubienie

fajne to i praktyczne całkiem, ale jak każdy klucz jest inny wymiarowo-kształtnie, to zostaje tylko pęk kluczy na kółku…

2 polubienia

Drogie ale fajne :smiley:

1 polubienie

Majfrendy z Aliexpress zapewne robią jakieś mniej lub bardziej udane kopie jak chcesz poeksperymentować

Ja bym do testów wziął śrubkę M4, nakrętkę samokontrującą i dwie podkładki, skręcił klucze do kupy i przez jakiś czas poużywał, bo o ile noszenie kluczy spiętych w ten sposób powinno być wygodniejsze niż na kółku, tak kręcenie kluczem w zamku z resztą kluczy spiętych na sztywno wydaje mi się nie być do końca dobrym pomysłem.

3 polubienia

Uuu ladniutkie, tylko cena trochę nie teges :stuck_out_tongue:

polecałem już ich portfele. Polecam też brelok do kluczy. Jedyny minus jest taki, że nie wchodzi tam dużo. Jeśli masz ich sporo związane w jedno to albo kółeczko albo jakiś s-biner

1 polubienie

Można poczekać na breloczki od Apple.

Z ciekawości wpisałem Orbitkey w Ali

#Aliexpress CZK 144.59 22%OFF | QingGear Lkey Leather Car Key Holder Handcrafted Key Organizer Travel And Practical Key Clip Tool Carry Your Keys better
https://a.aliexpress.com/_sdG6pf

No nie takie ładne ale za ułamek ceny :joy:

A moźe coś od Bellroy’a

1 polubienie

ja za biedny jestem żeby kupować tanie rzeczy ;] Wolę raz a porządnie. Jeszcze z rodzimej produkcji. Sprawdzone w boju chłopaki!

Ja mam taki:

3 polubienia

Hugbag, Orbitkey, Bellroy piękne rzeczy robią, zwłaszcza czarno-czarne. :heart_eyes: Ich rozwiązania podobają mi się, ale to Hugbag wydaje się być najbardziej rozsądnym wyborem. :wink:
Choć tańszy zamiennik Orbitkey’a można znaleźć, to już nie jest taki ładny. ¯_(ツ)_/¯

1 polubienie

O matko! Z czymś takim w przedniej kieszeni jeansów bałbym się, że jak kucnę to mi miednica pęknie :slight_smile:

Orbitkey gorąco polecam. Zwłaszcza że to kupujesz raz i służy, służy, służy.

1 polubienie

Nie testowałem, ale zwróciło to moją uwagę:

https://www.amazon.co.uk/dp/B07JQMRNQT/ref=cm_sw_r_cp_tai_XHirEb6J8V9E5