👨‍👧‍👦 Ojcowskie bractwo

Nie polecam Sirony. Ma mega upierdliwe zapięcie. Bardzo zadowolony jestem z fotelika MaxiCosi 2way Pearl. Obrotowy, młodą w wieku trzech lat obroniliśmy i jeździ teraz przodem. Wygodne zapięcie. Plus pasy rozchylają się na zewnątrz, dzięki czemu łatwiej jest dzieciaka zapakować do fotelika.

Nie pamietam modelu, ale wygodnym fotelikiem jest obracane by wygodniej dziecko wkładać i wykładać.

A poza tym to po 15 miesiącu już można dziecko mieć obrócone w kierunku jazdy. Nie sadze by 2-4 latek był usatysfakcjonowany z jazdy tyłem :sweat_smile:

1 polubienie

Ty wiesz, że można inaczej. Dziecko o tym nie wie. Dla niego jazda tyłem jest naturalna.

4 polubienia

U mnie dzieciaki jeżdżą tyłem i nie marudzą bo nigdy nie jeździły inaczej.

4 polubienia

Mój czasami trochę narzeka, że chciałby jeździć przodem, ale mu tłumaczę, że tak jest dla niego bezpieczniej i akceptuje ten fakt.

Rozumiem te uwagi i w sumie się zgadzam :wink:

Wąsy jeśli chcecie zabrać swoje pociechy w wieku około przedszkolnym na super wakacje, to obczajcie Bumeranga w Kątach Rybackich. Odnowiony stary peerelowski ośrodek wypoczynkowy, masa miejsca dla zabawy, gigantyczna piaskownica plus konkretny plac zabaw. Do tego cisza i spokój, las za płotem. Nad morze tylko półtorej kilometra przez las. Plus kupa atrakcji w okolicy.

Nie zapomnicie tylko zabrać jakiejś butelki, prędzej niż później nadarzy się okazja wypić ją z kimś. :smiley: :wine_glass:

3 polubienia

https://weekend.gazeta.pl/weekend/7,177341,27237695,ludzie-mowia-zobaczysz-jak-sam-bedziesz-mial-dzieci-ale.html

Tak tylko zostawię
"Ludzie mówią- zobaczysz, jak sam będziesz miał dzieci. Ale nie mówią konkretnie.pdf (8,7 MB)

3 polubienia

Możecie polecić jakieś termometr bezdotykowy?

microlife nc 200 minusem jest dość długi pomiar

1 polubienie

U mnie w rodzince z dwoma bombelkami działamy z Nokia/Withings Thermo. Nie jest bez wad ale ogarnia temat. Cenię sobie głównie za zapisywanie w aplikacji całej historii per osoba i powiadomienia push, które mam niezależnie kto/ gdzie robi pomiar (np. opiekunka).

A wady jakie?

Głównie jedna- łatwo rozszczepiający się cześć termometru od części zasilania. Nie kojarzę czy to było jakoś oryginalnie sklejone ale biorąc pod uwagę ile razy to urządzenie było ciskane o ziemię to i tak jestem pod wrażeniem, że działa i można poskładać nawet jak się rozpadnie na kilka kawałków.

Dumny jestem!
Moja 10 letnia córka zapytała się czy może napisać do supportu gry Genshin Impact bo w quescie który robi jest błąd i nie da sie go skończyć.
What?!

12 polubień

Wąsy, możecie polecić jakąś fajną i sprawdzoną miejscówkę nad Bałtykiem?

w sensie miejscowości czy hotelu/domku?
Z miejscowości to na pewno Krynica Morska i Chałupy.
Chałupy w wakacje to logistyczny dramat, chodź jak już masz tam miejscówkę (poza szczytem sezonu) to jest przyjemnie.

Pustkowo - dość spokojnie, bo to na uboczu, nie jest to Rewal a jednocześnie blisko, na piechotę można na obiad iść :smiley:
Co do dokładnej miejscówki to nie polecę, bo nie byłem już ze 4 lata, więc dużo się mogło zmienić w kwestii kwater.

Ja dziś usypiając dzieci:

Na koniec młody wyszedł z pokoju z dwoma szczebelkami od łóżeczka jakby to były dwa nagie miecze a nasz przedpokój był polami pod Grunwaldem. :wink:

4 polubienia

Ponieważ mój 4,5 letni syn od dwóch tygodni choruje razem ze mną na bostonkę i byłem “zmuszony” opiekować się nim w 99% żeby ograniczyć żonie ryzyko zarażenia się to powoli zaczęły nam się kończyć pomysły na zajęcia. I stała się rzecz nieprawdopodobna, bo żona zapytała czy nie chcę go już nauczyć grać na konsoli. A niby mieliśmy czekać aż skończy 5 lat. Poza tym nie byłem pewien jak będzie my szło. I myślałem, że będę mógł grać przy nim w jakieś ładne gry. Ale zrobiłem research co dać takiemu dziecku żeby się uczyło grać. I 90% odpowiedzi to był Minecraft, tryb creative.
Pokazałem młodemu jak zbudować domek z drewna, dałem pada do ręki i powoli uczyłem jak się chodzi i rozgląda. Gra dzisiaj 3 raz, łącznie może 4h grania. I jestem w szoku, bo sam sobie buduje domki, bardzo powoli, dalej ma problem z rozglądaniem się i chodzeniem jednocześnie, ale to jest niesamowite jak małe dzieci się szybko uczą.

2 polubienia

Mam to samo. A w Star Wars Squadron lepiej mi się lata z odwróconym wychyleniem pionowym (pcham do góry - dziób opada i vice versa)

1 polubienie