Oglądanie Netflixa, Prime, aTV i innych VOD w headsetach VR w high quality

Obecnie dobre mobilne kino można mieć tylko na Apple Vision Pro, a też nie do końca, bo tylko Disney i aTV póki co. Na Queście i podobnych jakość ekranu jest gorsza, a DRM sprawia, że video jest tragicznej rozdzielczości (480-720p).

Odkryłem, że można oglądać dobrej jakości Netflixa, Prime, aTV i prawdopodobnie WSZYSTKO inne, jeśli się podepnie kartę do przechwytywania HDMI. Potrzebuję wszelkiej pomocy w upvotowaniu mojego wątku o tym na Reddicie :pray:t2::

https://www.reddit.com/r/OculusQuest/comments/1akad4g/all_streaming_vod_netflix_prime_apple_tv_etc/

A posiadaczy Questów zachęcam do sprawdzenia metody i podzielenia się info jaki dokładnie sprzęt został użyty.

5 polubień

Aż mnie zachęciłeś, żeby wrzucić wireguarda na questa i filmy z Jellyfina odpalać

1 polubienie

Czy dobrze rozumiem, ze taka “capture card” obchodzi HDCP i potem mozna juz sobie stream przeslac gdziekolwiek? czyli teoretycznie mozna by tego uzyc aby miec ambilight z dowolnego zrodla?

Nie obchodzi, wykrywa chyba jako HDCP 1 i zmniejsza jakość do FullHD SRD. Na queście to mega upgrade, bo defaultowo jest 480-720p z fatalnym bitrate.