Ocieplanie wiZuckrunku - #380

Originally published at: Ocieplanie wiZuckrunku – #380 – YesWas | Podcast

Kliknij tu (https://www.patreon.com/ywp) i zostań naszym Patronem. Już od 3$/msc wspierasz naszą twórczość i odblokowujesz sobie dostęp do półodcinków After Dark dostępnych tylko dla Patronów.

W środku:

Porozmawiaj z nami i naszą cudowną społecznością na forum YesWas Podcast (kliknij). Serio, to jedno z takich miejsc, gdzie istnieje kultura wypowiedzi! Gorąco zapraszamy do debaty.

Możesz być z nami w kontakcie także na: grupie na Telegramie, Twitterze i Facebooku.

Prowadzący: Paweł Orzech, Wojtek Wieman, Andrzej Kotarski

Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski

Intro: Breakmaster Cylinder

Do usłyszenia za tydzień!

3 polubienia

Pomyślelibyście, że tytułu odcinka nie napisał Paweł Orzech?

3 polubienia

Andrzej się zOrzechował.

2 polubienia

@pawelorzech jeszcze raz dzięki za naprawienie forum!

No i wyrazy uznania za politykę backupów.

5 polubień

Bardzo fajna analiza Wojta o Zuckerbergu :grinning:

3 polubienia

Tak z ciekawości odnośnie tych statystyk forum. Da się zobaczyć jaki post dostał najwięcej serduszek ever?

Chyyyyba nie… A przynajmniej nie widzę tego jakoś prosto do wyciągnięcia

Obstawiam, ze możemy być w Top 3, a w Top 5 to jesteśmy na pewno.
U mnie 34 i 33, u Ciebie 32. Cała redakcja siedzi w nędznych dwudziestkach poza Orzechem, który ma 30.
Czy jesteśmy już influencerami?

2 polubienia

Update: @nikielmcn miażdży nas obu z 38.

2 polubienia

Słabo. Myślałem, że taki top of the top będzie miał ze stówę :grin:

Jaki kraj, tacy celebryci :stuck_out_tongue:

2 polubienia

A co to takiego? Już patrzę.
Zajebisty lifehack - działa, potwierdzam.

1 polubienie

Wow, nie spodziewałem się

@Wittosuaff @pawelorzech niby powinno się dac w ten sposób, ale nie pokazuje wszystkich postów.

1 polubienie

Też polubiłem ten lifehack, więc jest już 39. Ciekawe od ilu serduszek Biedronka zacznie rozważać przestawienie wszystkich kas samoobsługowych na angielski.

1 polubienie

Dobra, już wiem. To pokazuje posty o największej liczbie polubień, które my tez polubiliśmy.

+1, po tym temacie dobije do wysokich 50-tek :slight_smile:

2 polubienia

Uff nie jestem celebryta. U mnie zwyciężyło zaledwie 15 serduszek, które zrobił post o tym co łączy prowadzącego z podpaskami.
A lifehack o kasie Biedronki jest chyba powszechniejszy niż sądziłem, bo w jednej Biedronce jak z niego skorzystałem, to zaraz przyleciała kasjerka przestawiać z powrotem na polski, i robiła to z jakimś takim niesmakiem

6 polubień

Mnie jak przychodzą zatwierdzić zakup, to pytają czy sam przestawiłem, czy już tak było. Ale większość pracowników biedronek gdzie robię zakupy już zaczyna mnie kojarzyć :wink:

Zresztą sprawdziłem, jak spakuję zakupy to wraca do polskiego, więc nikomu po mnie kasa nie wyskoczy z innym językiem

1 polubienie

Eeee what? A to nie było o kasach samoobsługowych?