Nvidia shield i GeForce now

Co myślicie o tym? Ktoś korzysta? Pytam, bo w internecie tak skrajne opinie, ze wolę was zapytać.

1 polubienie

image

6 polubień

Mam dostęp do GFN. Pograłem trochę w Life is Strange, Firewatcha, nawet kilka gierek w Black Ops4 i w sumie było całkiem ok. Czasem pojawiła się pikseloza, czas wyrzuciło grę. Jest to w sumie jakaś alternatywa.

1 polubienie

No właśnie, chcę to kupić jako gadżet do grania i przy okazji filmy, bo nie mam ochoty ładować pieniędzy w komputer do grania, wiec czuje, ze to mogłoby być wyjście. Czy tam są jakieś limity do grania?

Nie ma. Oczywiście gry w które chcesz zagrać musisz mieć kupione a obsługiwanych przez GFN platformach (Bnet, Steam, Uplay, Origin niby nie ale takiego Apexa da się podobno odpalić, plus wewnętrzny sklep Nvidii) Polecam Ci kupno za 20/30 pln dostępu do bety i przetestowania jak będzie to działało w twojej sieci.

Ooo, da się kupić dostęp do bety? Tego się nie spodziewałem, wysłałem maila, by się zapisać. Zaraz poszukam dostępu do bety i zobaczę.

https://www.kinguin.net/pl/category/45043/geforce-now-closed-beta-eu-na-key/

Sam się przez chwilę wahałem ale koniec końców zostałem wylosowany do bety.

Korzystam czasem z GeForce Now, do gier takich jak Counter-Strike, w których trzeba szybko reagować się nie nadaje chyba że masz super szybki Internet, bo są zbyt duże opóźnienia, ale w pozostałe gry spokojnie da się pograć, czasem pojawia się obniżenie jakości grafiki, pixeloza, ale tylko chwilowo. Wszystko zależy od twojego łącza.

1 polubienie

To jeszcze dodatkowe pytanie. Czy trzeba posiadać kartę graficzna nvidia? Jeśli nie mam shielda.

Nie musisz mieć karty Nvidii.

Dziękuję za podpowiedź i odpowiedź. Kupiłem na Kinguin i wieczorem zobaczę jak to wygląda. może uda się coś ograć.

1 polubienie

Kurcze gdybym szybciej wpadł to nie musiałbyś kupować tylko użyczyłbym ci konto na chwile :weary:

Co zrobić :wink: okazuje się, ze mam słaby internet… 100 Mb/s to jednak za mało, cały czas tracę dane, albo w czymś innym tkwi problem.

A to dziwne u mnie przy 30/40Mb/s było w porządku tak raz na 10 minut były spadki tylko

Prędkość jest jak najbardziej ok, a problemem pewnie jest stabilność połączenia. Działasz na wifi? Spróbuj po kablu jak masz taką możliwość.

Próbowałem na kablu, było lepiej, ale wciąż wyskakiwał błąd o gubieniu pakietów. Mam router 2.4 GHz, internet moico ( jeśli coś to komuś mówi ) może problemem jest laptop. Jakaś aktualizacja karty sieciowej?

Może samo połączenie z internetem masz niestabilne. Pinguj jakiś adres przez dłuższy czas, zobacz czy pakietów nie gubisz i czy latency nie skacze do wysokich wartości.

Zrobiłem test na speedtest.net i ping mam 4. Pobieranie 78.51 - wyglada jakby było ok, ale muszę przyznać, ze np zdarza się, ze hbo go dlugo ładuje i czasami na chwile przerwie film, by zaraz wrócić.

Koniec wersji beta i GeForce Now staje się dostępny dla wszystkich.
Można grać na PC, Mac, Nvidia Shield TV oraz tabletach i smartfonach na Androidzie. W tym roku ma też się pojawić na Chromebookach.

3 polubienia

Czyli jednak obawiają się xCloud.