NordVPN za grosze tylko przez kilkanaście godzin

Promo kończy się w poniedziałek o 14 czasu polskiego.

Jeśli mówisz o £90 za 3 lata, to jest to standardowa cena akurat

To aż taka bezczelna ściema promocyjna? Czyli jednak nie obniżka o 75%? Rany, jak ja nie znoszę takich zagrywek.

Ostatnio udalo mi sie wyrwac za cos ok £40 na 3 lata

1 polubienie

Kurcze, to niefajnie z ich strony. Swoją droga te ich ceny to jeden z powodów, dla których mam do nich ograniczone zaufanie. Jak coś jest zbyt tanie, to zazwyczaj jest właśnie takie - zbyt tanie.

Jest taki pogląd że NordVPN ma najlepsze opinie, bo ma najlepiej płatny program partnerski.
To nie jest atak na autora tematu, bo link jest bez żadnych referali, ale ostrzegam przed “poleceniami” w internecie.

1 polubienie

Ja używam i sobię chwalę :slight_smile:
I nie, nie biorę udziału w programie partnerskim, nie podrzucę linka z referalem, nie dostaję kasy za pisanie na forum o nich i w ogóle nie zyskuję na tym nic.
Ale polecam jako jeden z lepiej działających VPNów.

1 polubienie

Akurat to była promocja bo Nord właśnie podniósł ceny. W planie na 3 lata było coś około 94$ a jest o ile się nie mylę 115. Poprzednio była zniżka 75% a obecnie oferują 70%. Ja mam i sobie chwalę. Poprzednio miałem expressvpn ale miałem z nim problemy. Jeżeli szukasz vpn-a do zabezpieczenia routera to sprawdź jaki sprzęt obecnie obsługują bo ze wzgl. bezpieczeństwa zrezygnowali ze wspierania L2TP/PPTP.

Mam Norda od ponad roku, prędkości są okej a serwerów jest naprawdę od groma. Jeśli VPN to brałbym to, coś lepszego, ew. bezpieczniejszego to jedynie ProtonVPN myślę, a różnica w cenie ogromna. W ogóle to chyba kiedyś nawet byłem zapisany w programie partnerskim, więc jakby ktoś się przymierzał do zakupu to DM, sprawdzę i ewentualnie możemy się podzielić prowizją na pół, co w efekcie da jeszcze lepszą promkę niż aktualne -70% #cebula :smiley:

Było na YesWasowym telegramie bezpośrednio do źródła, teraz Z3S napisał więcej:

a ja oświeżam pewien serwis o bezpieczeństwie (aka pudelek bezpieczeństwa), który ich intensywnie promował wstawiając wszędzie reflinki, i czekam czy coś napomkną

3 polubienia

Jest i wpis od Niebezpiecznik

https://niebezpiecznik.pl/post/jeden-z-serwerow-nordvpn-zhackowany-zawinic-miala-serwerownia/

Napisać napisali https://niebezpiecznik.pl/post/jeden-z-serwerow-nordvpn-zhackowany-zawinic-miala-serwerownia/
ALE wyłączyli komentarze :joy: