... NFT jako awatary (przepraszam)

Mówiłem w podcaście, że mam jeden kupiony NFT za ETH bo chciałem coś sprawdzić. To sprawdzenie czegoś to właśnie nowa funkcja na forum - awatary z NFT.

W ustawieniach profilu, przy zmianie awatara, możecie wybrać sobie NFT jako awatar.

image

Będzie on miał wtedy hexagonalny kształt i… to tyle. Nic więcej w tym nie ma. Słuchajcie - nie kupujcie NFT żeby mieć takie awatary, to raczej głupi pomysł, ale róbcie co chcecie z pieniędzmi i tak dalej. Natomiast jeśli już z jakiegoś powodu macie taki NFT, to możecie go sobie wrzucić. I już. Koniec komunikatu!

5 polubień

Te dziesięć pikseli na krzyż Cię kosztowało dwie i pół stówy?

7 polubień

piksele to nic, pomysl ile wiedzy zdobyl :wink:

1 polubienie

Potwierdzam, ale to chyba temat dla terapeuty raczej

Mam do sprzedania trochę pikseli, nie jesteś zainteresowany?

5 polubień

O takie wydatki rzucam kasę w patrona.

Bardzo ciężko o coś głupszego XD

17 polubień

Dziękuję bardzo za uznanie i serdeczne pozdrowisko

4 polubienia

Byłem przekonany, że jedyne NFT jakie może posiąść Orzech to będzie legendarne zdjęcie pindola…
Ależ zawód…

7 polubień

Ja w tym miejscu chciałbym wyrazić swoje głębokie niezadowolenie wynikające z faktu, iż moje NFT jest dyskryminowane ze względu na pochodzenie. Next level ksenofobia.

15 polubień

@Wittosuaff = AOC :slight_smile:

1 polubienie

10 polubień

Jest biznes do zrobienia

7 polubień

Muszę.

3 polubienia

@pawelorzech nowy awatar?

Dostałem!

11 polubień

Ok, czyli mamy pierwsze sensowne zastosowanie technologii.

5 polubień

@pawelorzech ja już nie nadążam z tym awatarowym szaleństwem. Co/kto jest na Twoim?

Aktualnie mam sobie takiego ziomka co to nazywa się Bubol. Więcej się dowiesz pewno tutaj: https://twitter.com/thebubols?s=21

proponuję zakazania sprzedaży NFT Orzechowi

19 polubień