News GoG Galaxy 2.0 zbierze nasze gry w jedno miejsce

Nie wiem ilu tu jest graczy pctowych, ale właśnie natknąłem się na taką świetną wiadomość. Rozwiązałoby to problem posiadania różnych gier w pięciu różnych sklepach.

2 polubienia

To by bylo fajne. ja juz sie powoli nie ogarniam :slight_smile:
GOG, Steam, Uplay, Origin, BattleNet, pewnie cos jeszcze pominalem …

1 polubienie

Pewnie będzie to tak działało jak z grami z uplay na Steamie, klikasz graj, ale i tak włącza Ci się uplay, tam się logujesz i dopiero możesz grać.

2 polubienia

Najpewniej masz rację. Ale mnie to zupełnie satysfakcjonuje. Ja nie mam problemu z posiadaniem na komputerze dwudziestu launcherów, ale z pamięta iem co już mam kupione a co nie. I tak jestem uważny, a mimo to mam co najmniej 5 gier podwójnie. Jedyny “plus” dotychczasowej sytuacji był taki, że jak mnie naszła ochota na zagranie w coś konkretnego, bo o tym usłyszałem i już “biegałem” na steam żeby to kupić to nagle odkrywałem że np mam już to coś na GoG. To jak prezent niespodzianka.

1 polubienie

Chyba poleciała fala zaproszeń, bo ja i kilku znajomych otrzymało dostęp do closed beta, więc sprawdzajcie maile :slight_smile:

2 polubienia

Miałem w spamie zaproszenie od goga dziękuję za przypomnienie o tym, bo wylądowało w spamie