Naklejki na sprzęt

Naklejacie coś na swoje kompy / tablety / telefony?
A może zostawiacie je w stanie dziewiczym?
Pochwalcie się.

7 polubień

Czasem coś tam nakleję, ale tylko kiedy zrobię sam albo ktoś znajomy zrobi.

4 polubienia

Zazwyczaj nic nie naklejam, ale jakość naklejek YWP mnie skusiła.

3 polubienia

Ja naklejałem jak byłem młodszy. Teraz mi się już nie chce/ lubię oryginalny wygląd urządzenia.

4 polubienia

Teraz już nic, ale mój stary X220 wyglądał… ciekawie XD Jakoś naklejanie naklejek na laptopa za 500 złotych przychodziło mi o wiele łatwiej.
image

Zamówiłem granatowy carbon skin na x240 bo plastik na Lenovo jest jakiś taki dziwny. Takich typowych naklejek nie używam

Ja mam jedną. Żółty kolor bardzo przyciąga uwagę. Wygląda legitnie jak jakiś brand laptopa.
Obraz

Ja nie naklejam, bo… na swój prywatny sprzęt mi szkoda, bo to imo zepsucie tego co producent sobie założył a poza tym jakoś nie chcę mieć później plam po kleju, a na służbowy nie naklejam bo nie mój :smiley:

Dobrej jakości naklejki nie zostawiają plam po kleju.
Ja lubię naklejać, bo dzięki temu mogę chociaż trochę go spersonalizować (coś jak indywidualna tapeta na pulpit :slightly_smiling_face:).

1 polubienie

Jeszcze nie widziałem takiej naklejki która by nie zostawiła minimalnie kleju po sobie :smiley:
Może ja zboczony jestem, ale jakoś mi szkoda. Mam nawet firmowe naklejki do naklejenia na firmowego MBA i nadal jest on “dziewiczy” :stuck_out_tongue:

Tak. (Ta odpowiedź to spoiler oraz mrugnięcie oka oraz odpowiedź, na niezdane pytanie związane z tym tematem)

2 polubienia

Jak oddawałem żonie starego iPada, odkleiłem z niego naklejki. Kompot zszedł bez problemu (i teraz mam go na nowym iPadzie) i zero śladów. Nozbe faktycznie zostawiło ślady, które myłem ok. 2 godziny.

Personalizacja sie przydaje na szkoleniach, jak wszyscy przychodza z identycznymi laptopami, i po przerwie sie zastanawiasz gdzie siedziales :wink:

Ja sobie chyba znajdę taką antykradzieżową…
Może to?

5 polubień

Ja właśnie rozdziewiczyłem swój komputer :slight_smile:

Obraz

4 polubienia

Zazdroszczę :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Niestety, nie umiem się przemóc.

1 polubienie

I ja stwierdziłem, że coś sobie nakleję :slight_smile:

7 polubień

Czy to jest naklejka stąd?

https://www.redbubble.com/i/sticker/NSA-Monitored-Device-High-Definition-by-GNULinux/21565533.EJUG5

Szczerze to nie wiem. Dostałem ją razem z kilkoma innymi drobiazgami od banku Millennium za zgłoszenie pewnej luki bezpieczeństwa kilka lat temu

3 polubienia

Ja od zawsze oklejam dosłownie wszystko, sprzęt, notatniki, dawniej nawet szafki. No dosłownie wszystko na czym da się nakleić jakąś wlepe.

5 polubień