Najlepszy rok w historii gier to... - Nagrany #42

:video_game: W części głównej odcinka spojrzymy na ostatnie 25 lat gier wideo. Każdy z nas miał za zadanie przeczytać listę gier wydanych w roku kalendarzowym. Z tego wybrać przy którym roczniku serce zabiło mu najmocniej. Punkt wyjścia to teza, że najlepszy był 2001 z GTA3, Halo, MGS2, Gran Turismo 3, Tony Hawk 3, Final Fantasy X, Silent Hill 2, Shenmue II, itd. Co na to redakcja Nagranego? W trakcie rozmowy okaże się, że przegląd listy sporo mówi o nas jako graczach i kluczowych momentach kształtowania naszej tożsamości.

Na początek odcinka Wojt opowie o swoich wrażeniach z głośnego PC-towego hitu Lost Ark. Wyczekał dłuuuuuugo w kolejce na serwer, ale chyba było warto.

Wejdź na https://www.patreon.com/nagrany i wspieraj Nagranego. Już od 3$ miesięcznie możesz zostać Mecenasem tego podcastu i otrzymać dostęp do bonusowych treści dla Patronów.

To jak tam u Was? Jaki był dla Was najlepszy rocznik w historii gier?

2 polubienia

Patrząc na wątek o tej grze na forum, to jmam wątpliwości czy warto :slight_smile:

1 polubienie

To już gadaj z Wojtem, bo ja nie mam PCta :wink: Zgarnia dobre recenzje.

Te gry bardzo szybko się nudziły

Mój ziomeczek, z którym pykałem w Arka:

4 polubienia

Ja tam ciągle uważam, że najlepszy rok dopiero nadejdzie :slight_smile:

W pewnym stopniu się z Tobą zgadzam, bo medium się rozwija. Obawiam się jednak, że tak jak mówiliśmy w podzie = osobiście mój najlepszy rok w historii już za mną.

1 polubienie

mój to zdecydowanie 2012:
Mark of the Ninja, The Walking Dead, Mass Effect 3, Dishonored, Borderlands 2, Far Cry 3, Pamiętam, że grałem jeszcze w Tomb Ridera, ale to chyba z 2011

2013 TR z głowy :slightly_smiling_face: Ciekawe po raz kolejny, bo ja mam notatkę do odcinka „2012 MEH” :wink: Po prostu te tytuły to nie moja bajka zupełnie, ale super, że to Twoja bajka.

1 polubienie

mi ciężko podać jeden rok ale przedział 2001/2005
cóż to było:

  • Need For Speed Underground ( ahhh te wyścigi razem z kumplem co piątek
    https://youtu.be/3otihGAYJ5Q )
  • GTA San Andreas, ile czasu sie spędzało na SA-MP ( multi chyba było troche pozniej ale nie pamietam dokładnie kiedy się pykało przy modzie ) - piękne czasy
  • Rayman 3
  • Day of Defeat : Source ( taki klon CSa na tym samym silniku tylko w realiach drugiej wojny światowej )
  • Mafia I
    Z chęcią cofnąłbym się do lat kiedy te gry były wydawane :smiley:
2 polubienia