Najlepiej sprzęty Apple oddawać na gwarancji w...?

Czołem,

ostatnimi czasy Airpodsy wyziewają ducha- bardzo często L jest naładowana do połowy albo w ogóle i trzeszczy. Słuchawki mają 6 miesięcy, więc jest to dziwne.

W jakiej firmie najlepiej oddać je do serwisu(Wrocław)? Zależy mi na szybkiej i skutecznej wymianie(pewnie upgrade do AirPods Pro nie jest możliwy XD).

Uszanowanko.

Jak mają 6 m-cy to oddaj je na gwarancji tam gdzie kupiłeś.

To. Ale do 12 miesięcy warto też oddawać do serwisów Apple takich autoryzowanych. To jest chyba w PL Cortland i iMad. Chociaż najłatwiej zawsze tłuc się do sprzedawcy.

1 polubienie

Kupiłem je we Włoszech, ale w oryginalnym sklepie Apple. Zastanawiam się nad Cortlandem, bo z iSpotem nie mam dobrych wspomnień.

Nie, iSpot nie jest autoryzowany tak samo jak iMad albo Cortland. Więc nawet nie zastanawiaj się czy iSpot czy Cortland. Cortland w tym wypadku.

1 polubienie

Z tego co mi się wydaje, iSpot jest APRem takim samym jak Cortland :slight_smile:

1 polubienie

@Aguniec witaj na forum :slight_smile:

Tak jak napisałaś, raczej bym się zastanawiał czy iMad jest APR…

Cortland i iSpot są zdecydowanie Apple Premium Resellerami. Wiec jak i w Warszawie i we Wrocławiu możesz spokojnie zanieść sprzęt do obu.

Ja Airpodsy dostałem nowe pod koniec rekojmi na zgłoszenie, że bateria ma dziwne skoki (z 90 na 40 w minutę).

Cortland spoko jeśli chodzi o wykonywanie napraw. jednak z miesiąc temu jak oddawałem sprzęt, to we Wrocławiu byłą zamknięty całkowicie serwis i wszystko ślą do Poznania. Spowodowało to 2 tygodnie oczekiwania na refurba, zwykle taka naprawa trawała 3 dni robocze. Mieli straszny zator z realizacją napraw.

Witam mam takie pytanie czy ktoś może zna kogoś z serwisu Cortland bo oddałem mojego macbooka air na gwarancji jakieś 30 dni temu i dalej nie wiem czy go naprawią bo jak pisze do nich to mnie zbywają

zbywają, tj. odpisują, że odpowiedzą później i później nie odpisują, czy nie odpisują nic w ogóle?

Próbowałeś dzwonić?