Najlepiej sprzęty Apple oddawać na gwarancji w...?

Czołem,

ostatnimi czasy Airpodsy wyziewają ducha- bardzo często L jest naładowana do połowy albo w ogóle i trzeszczy. Słuchawki mają 6 miesięcy, więc jest to dziwne.

W jakiej firmie najlepiej oddać je do serwisu(Wrocław)? Zależy mi na szybkiej i skutecznej wymianie(pewnie upgrade do AirPods Pro nie jest możliwy XD).

Uszanowanko.

Jak mają 6 m-cy to oddaj je na gwarancji tam gdzie kupiłeś.

To. Ale do 12 miesięcy warto też oddawać do serwisów Apple takich autoryzowanych. To jest chyba w PL Cortland i iMad. Chociaż najłatwiej zawsze tłuc się do sprzedawcy.

1 polubienie

Kupiłem je we Włoszech, ale w oryginalnym sklepie Apple. Zastanawiam się nad Cortlandem, bo z iSpotem nie mam dobrych wspomnień.

Nie, iSpot nie jest autoryzowany tak samo jak iMad albo Cortland. Więc nawet nie zastanawiaj się czy iSpot czy Cortland. Cortland w tym wypadku.

1 polubienie

Z tego co mi się wydaje, iSpot jest APRem takim samym jak Cortland :slight_smile:

1 polubienie

@Aguniec witaj na forum :slight_smile:

Tak jak napisałaś, raczej bym się zastanawiał czy iMad jest APR…

Cortland i iSpot są zdecydowanie Apple Premium Resellerami. Wiec jak i w Warszawie i we Wrocławiu możesz spokojnie zanieść sprzęt do obu.

Ja Airpodsy dostałem nowe pod koniec rekojmi na zgłoszenie, że bateria ma dziwne skoki (z 90 na 40 w minutę).

Cortland spoko jeśli chodzi o wykonywanie napraw. jednak z miesiąc temu jak oddawałem sprzęt, to we Wrocławiu byłą zamknięty całkowicie serwis i wszystko ślą do Poznania. Spowodowało to 2 tygodnie oczekiwania na refurba, zwykle taka naprawa trawała 3 dni robocze. Mieli straszny zator z realizacją napraw.

Witam mam takie pytanie czy ktoś może zna kogoś z serwisu Cortland bo oddałem mojego macbooka air na gwarancji jakieś 30 dni temu i dalej nie wiem czy go naprawią bo jak pisze do nich to mnie zbywają

zbywają, tj. odpisują, że odpowiedzą później i później nie odpisują, czy nie odpisują nic w ogóle?

Próbowałeś dzwonić?

Odkopuje bo najbardziej trafny temat.

Pacjent to iPhone SE 2020, bateria do wymiany, jest już po gwarancji.

Gdzie najlepiej oddać? iSpot czy iDream? Nigdy nie korzystałem w Polsce z serwisu wiec nie mam żadnych doświadczeń

Z tego co wiem. iMad nie jest APRem, ale ich głównym focusem jest właśnie serwis. Np. Cortland ma duży sklep we Wrocławiu, ale na serwis mają malutki pokój, że nie są w stanie iMaca serwisować. W iMadzie wszystko robią na miejscu.

Jakie miasto?

Łódź

iMad raczej nie wchodzi w grę, wiem że można wysłać ale to masa zachodu dla jednej baterii :roll_eyes:

Dzwoniłem dzisiaj do iSpot i pan powiedział że zajmie to jakieś … uwaga … półtora tygodnia, bo oni muszą to wysłać gdzieś :exploding_head:
iDream który ma na szyldach “wymiana baterii do 2h*” to jakieś 4 dni robocze :exploding_head:

To Ci szybciej wyjdzie ogarnac w Jalbkowy.pl Umawiasz się na konkretną godzinę, operacja trwa 1,5h i gotowe. Z pociągiem LDZ-> WWA Centralna → Wwa Wileńska i w 2 stronę wyjdzie Ci z 6h a nie 10 dni.
A jak się umówisz na 1,5h przed zamknięciem czyli na 17:30 to nieopodal masz świetne burgery w Zakładzie Mięsnym i kraftowe piwerko na czas oczekiwania :slight_smile:

3 polubienia