Nadgryzieni – w każdy piątek o 9:00 na żywo (z wideo) i tego samego dnia jako podcast

Nadgryzionych podejrzewam, że wiele osób kojarzy, ale od zeszłego miesiąca są w częściowo nowym składzie i jakkolwiek niewiarygodne może się to wydawać – co tydzień nowy odcinek! Jakoś tak wyszło, że w nowej formie @Moridin prowadzi ten podcast razem ze mną ¯_(ツ)_/¯. Nadgryzieni już od lat nie są tylko o Apple, ale teraz tematyka pewnie urozmaici się jeszcze bardziej, chociaż wciąż będzie krążyć wokół technologii.

Tutaj dzisiejszy odcinek w formie wideo:

W live początek zawsze będzie luźniejszy i lekko testowy – dopiero po kilku/kilkunastu minutach zaczyna się część lecąca do podcastu.

Jesteśmy też we wszystkich aplikacjach podcastowych jako Nadgryzieni, w dużo lepszej jakości audio (szczególnie z mojej strony), ale pracujemy nad tym żeby na żywo było równie dobrze i chyba mamy już sposób.

Listen_on_Apple_Podcasts_by_Moridin_300px

Listen_on_Overcast_FM_by_Moridin_300px

Listen_on_Pocket_Casts_by_Moridin_300px

Listen_on_Spotify_White_by_Moridin_300px

Listen_on_RSS_by_Moridin_300px

13 polubień

Na live to nie ma szans, dla mnie to tak samo jak tv nie do zrobienia. Ale podcast jako że to AoD słucham ciągle i byłem w wielkim szoku jak mi się pojawił nowy odcinek na liście w overcast xd

4 polubienia

Co tu się…‽

4 polubienia

Dzisiejszy odcinek nagrywamy już za chwilę //update: odcinek już nagrany, zaczyna się od 22 minuty:

6 polubień

W ogóle kto wpadł na pomysł nagrywania w środku nocy? :smiley:

Nagrywamy równo w momencie mojego powrotu ze śniadania – o 14:00 mojego czasu lokalnego :tipping_hand_man:t3:

Z moich ankiet jak robiłem webinary i z doświadczenia znajomego, nagrywającego live kilka razy w tygodniu – zaczynając po 9:00 oglądalność bardzo spada, bo ludzie muszą się brać do roboty ¯_(ツ)_/¯. Lepiej o 8:00, ale dla nas to trochę za wcześnie. A 19:00 czasu Pl, która byłaby idealna, dla mnie odpada.

1 polubienie

Niezdrowo jeść śniadanie tak późno :slight_smile:

1 polubienie

Dzisiaj mówiliśmy o przewidywania dot. wtorkowego Apple Eventu i o pozostałych nadchodzących rzeczach od Apple. Dla odmiany, tym razem wersja wideo miała problemy z obrazem, a nie z dźwiękiem :sweat_smile:

Audio w aplikacjach podcastowych i tutaj: 306: Wszystko co wiemy o kwietniowym „Spring Loaded” Apple Special Event | Retro Rocket Network

Video (od 29 minuty):

2 polubienia

Jesteśmy live po evencie dzisiejszym:

2 polubienia

Dzisiejszy odcinek zaczyna się w 0:28:27:

2 polubienia

Nie będę linkował wszystkich odcinków, bo zainteresowani już pewnie zasubskrybowali, ale ten muszę - epizod o VR :blush:

Oczywiście jest też we wszystkich aplikacjach podcastowych.

3 polubienia