Monitor 4k 27-32 cale do projektowania graficznego

“W przypadku tego przedmiotu sprzedawca nie przyjmuje zwrotów.” aczkolwiek:

image

Widziałem ten monitor ale zaczyna się od 2k więc w porównaniu do tego acera to praktycznie dwa razy drożej a dużo się nie różnią z tego co widziałem.

1 polubienie

Jak trafisz dobrą sztukę, to będziesz zadowolony. W sumie ma wszystko, czego potrzebowałem do edycji zdjęć. W codziennym użytkowaniu trochę doskwierała mi wysoka jasność minimalna, ale to kwestia doświetlenia stanowiska.

Problemem w tym modelu była kiepska kontrola jakości. Egzemplarz, który u mnie został był chyba 3 albo 4 zamówionym w jednym sklepie.

2 polubienia

Twoja sztuka miała ten problem?

https://www.reddit.com/r/Monitors/comments/mh74da/artefacts_of_previous_image_showing_in_grey_after/

Bo moja ma i znalazłem że niektóre panele IPSy tak mają i nic się nie da z tym zrobić:

Co prawda znika to po czasie, ale jest irytujące, kiedy coś projektuje albo robię przez dłuższy czas i później widzę to na szarym ekranie.

Nie, zupełnie tego nie było.

Po zastanowieniu się i próbuje zniwelowania problemu będę podejmował próbę zwrócenia tego Acera przez problem z retencją obrazu.

Znalazłem za 1700 zł nowego ViewSonic’a wydaje się bardzo rozsądny w tej cenie ze względu na swoje pokrycie barw ( sRGB : 99 %, NTSC : 91 %), ale nie znalazłem w internecie niestety profesjonalnej recenzji tego monitora, która by sprawdziła dokładnie jego matryce.
Jeszcze ma 31.5 cale, co sądzicie?

1 polubienie