🖥 Mój setup

Nie ma.

Są takie organizery i ewentualnie brał bym właśnie coś takiego

Na pióro, myszkę, jakieś adaptery usb których ciągle używam, fidgety czy nożyk do otwierania paczek

1 polubienie

@Suchy Ty się śmiejesz a problem jest poważny :smiley:

Wiadomix że można by było to trzymać w szufladzie ale jednak co rusz coś mi jest potrzebne i leży na biurku :joy:

2 polubienia

Oj, no to taki śmiech ogólny. Wiem, że to ma sens ale wąskie spektrum zastosowania. :wink: Aż się prosi spytać czy na tę podstawkę masz kolejną podstawkę albo czy poważnie te badziewia potrzebujesz mieć zawsze pod ręką przy monitorze? Latarkę? Każdy trzyma gdzie chce, wiadomix, że @Tadek masz nakupione tego 10x tyle co normalny człowiek. Ja je trzymam w pouch, gdzie Ty pewno trzymasz to samo ale zapasy albo kolejne super ciekawe gadżety i kabelki.

A śmiechnąłem, bo te ze sklepu przypomniały mi taką bardziej ekskluzywną wersję przykrywki na litrowe pudełko lodów BigMilk.

PS. Ja mam fioła na punkcie kabelków wszelakich i mam ze 3 holdery obok biurka, też pewno generic human by się obsmarkał ze śmiechu jakby to zobaczył. Mam z każdego złącza na każde, szybkie (TB4) i wolne, takie na wolne ładowanie albo i na 240W, takie z wbudowanym wyświetlaczem poboru mocy (i czy chwycił PD czy nie) i bez.

3 polubienia

Nie wygląda tak dobrze, ale cena 10x mniejsza

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/akcesoria-komputerowe/pozostale-akcesoria-komputerowe/stojak-na-monitor-gembird-ms-table2-01

1 polubienie

Maksymalnie 3x tyle :smiley:

True! Dlatego boli mnie cena. Dałbym za to maks 50 zeta. Szukam podobnych alternatyw lokalnie, w PL i na Ali ale póki co lipa.

Oakywood ma je zresztą podobnie wycenione (ale bez misiowatego filcu)

Samych kabli USB, USB-C i MicroUSB mam całe wiadro :smiley:
Zbieram się żeby to przejrzeć.

No ale nie wygląda tak dobrze :smiley:

Estetyka jest ważna :slight_smile:

dokładnie wiec te wszystkie kurzołapki sa straszne:)

1 polubienie

Nie no, rzeczy których dotykasz codziennie to nie są kurzołapki.

O to są kurzołapki

4 polubienia

to fakt:)

1 polubienie

totoro to mógłbym mieć kurzołapki

2 polubienia

Jeśli nie musi być takie super eleganckie i z dębu to poszukaj wśród akcesoriów … kuchennych :wink:

Byłem w manufakturze Bewood (5km pod Wawą są), jak reklamowałem case do ajfona. Bosz, ale tam pięknie pachnie drewnem (albo olejkami). Aż się nie chciało wychodzić!

1 polubienie

Mam tę tackę, trzymam na niej perfumy w garderobie :slight_smile:

A najbardziej mnie chyba boli cena tego:

Zwłaszcza, że cena nie zawiera samej ładowarki…

(czemu mi się linki po niemiecku wklejają, mimo przełączania na PL to nie wiem).

1 polubienie

Masz tyle nożyków, scyzoryków innego sprzętu. Wydziergaj sobie albo lekko przerób jakiś otwieracz do piwa. Wygląda podobnie.

Czemu Cię Pixelowcu MagSafe ciekawi?

2 polubienia

Obecny telefon mam w obudowie Peak Design z magnesami, więc tak jakbym miał MagSafe.

Kolejny już pewnie będzie w standardzie QI2, więc też z magnesami.

Jedna z niewielu rzeczy w sadzie która ma sens.
Choć nie do ładowania :smiley: Do akcesoriów :wink:

Cichcem upgrade do 8 Pro zrobiłeś?
To uważaj 3/4 obudów ma magnesy w złym miejscu. Przerabiałem to. :frowning:

Chociaż jeśli nie do ładowania to mniej ważne.

1 polubienie

Nie będę mówił o cenie, bo co mnie obchodzi w co ktoś rzuca pieniędzmi, ale drzewa trochę szkoda:

:rofl: :rofl:

3 polubienia

Dalej szóstka, ot dałem przykładowy :slight_smile:

Ładować ładuje idealnie, ale jak np. mam ładować z powerbanka to wolę podłączyć krótki kabelek i używać szybkiego ładowania niż tego jak-krew-z-nosa-bezprzewodowego.
Więc do ładowania Magsafe używam tylko w nocy.

Ale za to do trzymania akcesorium jak choćby tripod Moft no to łopanie coś wspaniałego.

A może tak walnij se na biurko moduł szufladek: Sklep - chowaj.com :smiley:

1 polubienie

W kolejnym mieszkaniu sobie po prostu wrzucę szufladę warsztatową na kółkach :slight_smile:

4 polubienia