馃枼 M贸j setup

Nie ma.

S膮 takie organizery i ewentualnie bra艂 bym w艂a艣nie co艣 takiego

Na pi贸ro, myszk臋, jakie艣 adaptery usb kt贸rych ci膮gle u偶ywam, fidgety czy no偶yk do otwierania paczek

1 polubienie

@Suchy Ty si臋 艣miejesz a problem jest powa偶ny :smiley:

Wiadomix 偶e mo偶na by by艂o to trzyma膰 w szufladzie ale jednak co rusz co艣 mi jest potrzebne i le偶y na biurku :joy:

2 polubienia

Oj, no to taki 艣miech og贸lny. Wiem, 偶e to ma sens ale w膮skie spektrum zastosowania. :wink: A偶 si臋 prosi spyta膰 czy na t臋 podstawk臋 masz kolejn膮 podstawk臋 albo czy powa偶nie te badziewia potrzebujesz mie膰 zawsze pod r臋k膮 przy monitorze? Latark臋? Ka偶dy trzyma gdzie chce, wiadomix, 偶e @Tadek masz nakupione tego 10x tyle co normalny cz艂owiek. Ja je trzymam w pouch, gdzie Ty pewno trzymasz to samo ale zapasy albo kolejne super ciekawe gad偶ety i kabelki.

A 艣miechn膮艂em, bo te ze sklepu przypomnia艂y mi tak膮 bardziej ekskluzywn膮 wersj臋 przykrywki na litrowe pude艂ko lod贸w BigMilk.

PS. Ja mam fio艂a na punkcie kabelk贸w wszelakich i mam ze 3 holdery obok biurka, te偶 pewno generic human by si臋 obsmarka艂 ze 艣miechu jakby to zobaczy艂. Mam z ka偶dego z艂膮cza na ka偶de, szybkie (TB4) i wolne, takie na wolne 艂adowanie albo i na 240W, takie z wbudowanym wy艣wietlaczem poboru mocy (i czy chwyci艂 PD czy nie) i bez.

3 polubienia

Nie wygl膮da tak dobrze, ale cena 10x mniejsza

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/akcesoria-komputerowe/pozostale-akcesoria-komputerowe/stojak-na-monitor-gembird-ms-table2-01

1 polubienie

Maksymalnie 3x tyle :smiley:

True! Dlatego boli mnie cena. Da艂bym za to maks 50 zeta. Szukam podobnych alternatyw lokalnie, w PL i na Ali ale p贸ki co lipa.

Oakywood ma je zreszt膮 podobnie wycenione (ale bez misiowatego filcu)

Samych kabli USB, USB-C i MicroUSB mam ca艂e wiadro :smiley:
Zbieram si臋 偶eby to przejrze膰.

No ale nie wygl膮da tak dobrze :smiley:

Estetyka jest wa偶na :slight_smile:

dok艂adnie wiec te wszystkie kurzo艂apki sa straszne:)

1 polubienie

Nie no, rzeczy kt贸rych dotykasz codziennie to nie s膮 kurzo艂apki.

O to s膮 kurzo艂apki

4 polubienia

to fakt:)

1 polubienie

totoro to m贸g艂bym mie膰 kurzo艂apki

2 polubienia

Je艣li nie musi by膰 takie super eleganckie i z d臋bu to poszukaj w艣r贸d akcesori贸w 鈥 kuchennych :wink:

By艂em w manufakturze Bewood (5km pod Waw膮 s膮), jak reklamowa艂em case do ajfona. Bosz, ale tam pi臋knie pachnie drewnem (albo olejkami). A偶 si臋 nie chcia艂o wychodzi膰!

1 polubienie

Mam t臋 tack臋, trzymam na niej perfumy w garderobie :slight_smile:

A najbardziej mnie chyba boli cena tego:

Zw艂aszcza, 偶e cena nie zawiera samej 艂adowarki鈥

(czemu mi si臋 linki po niemiecku wklejaj膮, mimo prze艂膮czania na PL to nie wiem).

1 polubienie

Masz tyle no偶yk贸w, scyzoryk贸w innego sprz臋tu. Wydziergaj sobie albo lekko przer贸b jaki艣 otwieracz do piwa. Wygl膮da podobnie.

Czemu Ci臋 Pixelowcu MagSafe ciekawi?

2 polubienia

Obecny telefon mam w obudowie Peak Design z magnesami, wi臋c tak jakbym mia艂 MagSafe.

Kolejny ju偶 pewnie b臋dzie w standardzie QI2, wi臋c te偶 z magnesami.

Jedna z niewielu rzeczy w sadzie kt贸ra ma sens.
Cho膰 nie do 艂adowania :smiley: Do akcesori贸w :wink:

Cichcem upgrade do 8 Pro zrobi艂e艣?
To uwa偶aj 3/4 obud贸w ma magnesy w z艂ym miejscu. Przerabia艂em to. :frowning:

Chocia偶 je艣li nie do 艂adowania to mniej wa偶ne.

1 polubienie

Nie b臋d臋 m贸wi艂 o cenie, bo co mnie obchodzi w co kto艣 rzuca pieni臋dzmi, ale drzewa troch臋 szkoda:

:rofl: :rofl:

3 polubienia

Dalej sz贸stka, ot da艂em przyk艂adowy :slight_smile:

艁adowa膰 艂aduje idealnie, ale jak np. mam 艂adowa膰 z powerbanka to wol臋 pod艂膮czy膰 kr贸tki kabelek i u偶ywa膰 szybkiego 艂adowania ni偶 tego jak-krew-z-nosa-bezprzewodowego.
Wi臋c do 艂adowania Magsafe u偶ywam tylko w nocy.

Ale za to do trzymania akcesorium jak cho膰by tripod Moft no to 艂opanie co艣 wspania艂ego.

A mo偶e tak walnij se na biurko modu艂 szufladek: Sklep - chowaj.com :smiley:

1 polubienie

W kolejnym mieszkaniu sobie po prostu wrzuc臋 szuflad臋 warsztatow膮 na k贸艂kach :slight_smile:

3 polubienia