Mobilny Apex i gry naszego życia, part 1 - Nagrany #49

Na Arenę wszedł Apex Legends Mobile. Jak gra się w to na tablecie i telefonie. Orzech zdradzi Wam patent na uchwyt mocy. W drugiej części odcinka zaczniemy wątek gier naszego życia. Takie, które wyprasowały wyraźny ślad w naszych głowach. I takie, o których nie mieliśmy jeszcze okazji pogadać w Nagranym. Andrzej wrzuci na ruszt Metal Gear Solid i wspomni walkę z Psycho Mantisem. Paweł przywoła za to Hitman Blood Money. W przyszłym tygodniu będziemy kontynuować podróż po grach naszego życia.

Wejdź na https://www.patreon.com/nagrany i wspieraj Nagranego. Już od 15 zł lub 3$ miesięcznie możesz zostać Mecenasem tego podcastu i otrzymać dostęp do bonusowych treści dla Patronów.

5 polubień

Jako ciekawostkę powiem Wam, że Apex Mobile umarł. Pierwszego maja ubijają na amen i żadnego gierkowania nie będzie.
Przegrałem w to znacznie więcej czasu, niż mam ochotę się przyznać i jest mi bardzo przykro, że Apex bardzo szybko po premierze stał się kupą.

Nie jestem jakimś super pro graczem i ogólnie gram mało, wiec to był pierwszy raz, kiedy widziałem jak gra umiera w czasie rzeczywistym przez kretyńskie decyzje i brak kompetencji jej twórców i kompletne niesłuchanie społeczności.

RIP :candle:

2 polubienia

A ja pierwszy raz w życiu widziałem jak na moich oczach urodził się i umarł podcast.

6 polubień

Ja na samym wejściu w podkastowe życie tego zaznałem. Widziałem na żywo jak umierało Polskie Detroit - pierwszy podkast, ktorego słuchałem. A było to tak dawno, że przerzucałem nowe odcinki z iTunesa do iPoda Video.
Coraz rzadziej, coraz rzadziej i nagle stop. I najgorsze było to, ze dupa nic, żadnego pożegnania, żadnego ogłoszenia. Po prostu cisza. Płacze po PD do dziś, zwłaszcza, ze myśle, ze to właśnie Łukasz gdzieś tam zasiał mi w głowie, że a może by spróbować sił w chameryce.

9 polubień