Logitech Anywhere 2S / MX Master 2S

no to coś się ładnie zrypało.

jest poprawa! Działam na imac po BT i jest OK. Zrobiłem reinstall Logi Options, upewniłem się, że ma wszystkie uprawnienia w systemie + dodałem uprawnienia dla LUS. Nie mam lagów kursora! :hugs:

nadal ruszam kursorem za pomocą “klawiatury” ale dopóki działa dopóty mam to gdzieś.

Jedyny problem jaki na razie pozostał to bindowanie skrótów.
Pod kciukiem ustawiłem sobie kombinację klawiszy cmd+tab, żeby mieć możliwość zmiany okna za pomocą kciuk + kółko. Działa tylko czasem. A w większości przypadków działa stary stan czyli pokazuje mission control.
Na MB działa to bez zarzutów.

1 polubienie

jeszcze pytanie. Mam ustawione globalne skróty i chcę dla safari i dla PS zmienić dosłownie kilka. Ale globalne mam mocno poprzestawiane względem domyślnych. Po zainstalowaniu profili dla tych programów kompletnie wgrywa mi nowe ustawienia domyślne (dla tych programów). Da się na profile programów “wgrać” ustawienia dla wszystkich aplikacji i potem zmieniać tylko niektóre czy trzeba od nowa ustawiać wszystko tak jak jest w globalnych?

Troche odkopie temat, mysz dzialala mi przez 99% czasu po bt bez problemow do momentu kiedy podpialem airpods pro - wczescniej uzywalem sluchawek Sony bez komplikacji. Musialem uzyc dongla usb, co pomoglo.

Odświeżę temat bo Logitech zapowiedział sprzęty Mx dedykowane dla Apple :blush:

1 polubienie

@Moridin nawet zrobił już recenzje MX Master 3 for Mac w ostatnim iMagazine.pl

Ja osobiście korzystam z wersji zwykłej, połączony jestem po Bluetooth do iMac i nie widzę problemów żadnych. Na początku miałem spore problemy z lagami ale po którym update przeszły.

1 polubienie

nie wiem czemu Logitech nie robi klawiatur z tymi standami na urządzenia jak w K780. To jest przecież tak genialna sprawa, że jest to dla mnie niepojęte. MX Keys np byłyby dla mnie ekstra gdyby właśnie nie to, że nie miałbym gdzie swoich urządzeń postawić na biurku. K780 pod tym względem wymiata.

Co do MX Mastera to jaka jest różnica w wersji Mac, a PC? Uważam, że ta myszka to jest przegenialna. Jedyny minus jest taki, że nie da się powiązać z więcej niż 1 dongle’em usb logitecha. To jest bez sensu.

3 polubienia

U mnie MX master 2S i żadnych problemów na tej zbagowanej Catalinie.

No to w poniedziałek odbieram: Klawiatura membranowa Logitech MX Keys S plus grafitowy + podpórka - Pepper.pl

Jeszcze nie płaciłem, więc jak chcecie mnie odwieźć, to teraz :slight_smile:

Użycie? Jedno biurko i 95% wykrzystania to kompter żony (Win11). 2.5% to mój prywatny Mabook Air (m1) i 2.5% to mój służbowy (Win11).

W chwili obecnej funkcję spełnia: https://www.x-kom.pl/p/713562-klawiatura-bezprzewodowa-x-kom-alu-keys-black.html (kupiona za 150PLN). Która zapewne trafi do mnie do pracy :).

W n w ciągu roku pewnie wpadnie jeszcze gryzoń :).

3 polubienia