Łódzkie piwo - spotkanie

Przeglądałem forum i wpadł mi stary topic Martina wiec idąc tym śladem, może jakieś piwo (spotkanie) w Łodzi jeśli są tu mieszkańcy tej „dziury” ? Ktoś się pisze ?

łódzkie piwo? Bardzo proszę:

3 polubienia

Nie znam :thinking:

1 polubienie

Ale w sensie browar z Łodzi czy jakiś pub? Bo jakieś browary rzemieślnicze w Łodzi są. A na piwo na studiach chodziłem albo po taniości do Pijalni wódki i piwa, albo do któregoś z multitapów. Jeden był na 6 sierpnia na woonerfie, drugi gdzieś niedaleko po przeciwnej stronie Piotrkowskiej (nie pamiętam jak się ta przecznica nazywała)

EDIT Sprawdziłem na Google. To było „Z innej beczki” na Moniuszki, ale już nie istnieje. Na 6 sierpnia była Piwoteka. Chyba dalej jest sklep, ale nie wiem czy pub, bo nie widzę, na Google knajpy, tylko sklep. Ech, pozmieniało się przez 8 lat.

Zrobię edit bo widzę że mało jasne jest wyjście/spotkanie na piwo

Ja się piszę. Marnie z kalendarzem u mnie ale coś się znajdzie. Obawiam się jednak, że już raczej po nowym roku. A gdyby ktoś z poza ŁDZ miał ochotę to przecież też niech wbija. WAW blisko, pociągiem dojeżdża się we właściwe miejsce. Tuż obok Piwoteki lub JaBeerWocky - nawet się nachodzić nie trzeba.

Ja chetnie, ale jak wygoje lape/przestane brac leki czyli realnie jakos po swietach.

Co do miejsc z dobrym, rzemieslniczym piwem mamy: Piwoteka na Traugutta, Jabberwocky zaraz obok, Chmielowa na Piotrkowskiej, Klubopiwiarnia na Narutowicza i Spoldzielczy na Kosciuszki.

No i teraz jakieś konkrety są :slight_smile: miejsc nie znam ale to nie problem, a co do kalendarza to się dopasuje coś chociaż wiem że w tym roku może być trudno bo wszystko na ostatnią chwile i święta jeszcze, ale gdy coś to dajcie znać.

1 polubienie

jak warszawa to zawsze na luziku:)

2 polubienia

A właśnie - jeśli Waw to ja mogę ekipę z ŁDZ zabrać samochodem w jedną i drugą stronę bo i tak nie piję tymczasowo.
(zaraz się kongregacja z tego zrobi)

Mi pasuje 14/01/2023.

1 polubienie

na tyle odległa data ze mi też pasuje:)

@6ghost9, @pawelorzech - wbijacie na piwo do Łodzi albo Wawy?

Ogólnie to pewno chętnie, aczkolwiek 14 stycznia już jestem wyjechany. Ale jeśli jest wola walki w narodzie, to w ogóle możemy coś pokminić kongregacyjnego - w tym roku pewno będzie dużo łatwiej:))

5 polubień

Ten rok, jak będzie ciepełko, wiosennie lub letnio z przyjemnością! :slight_smile: Zorganizujemy coś w WWA. :heart:

4 polubienia

Czemu nie w Pradze? Tej prawdziwej, nie stołecznej - ciągle na to czekam. CC @Tadek

2 polubienia

O panowie, ja zaproponowałem szybkie piwo w Łodzi a wy tu już kongregacje w Pradze planujecie :laughing: ja raczej introwertyk jestem a nie organizator eventów

1 polubienie

No to 14/01 ŁDZ mi pasuje. Tak… trochę mogłem popłynąć.

Spoko, ja tu mówię tylko o sobie, wolał bym chyba w nieco mniejszym gronie na start bo trudno mi się nawiązuje znajomosci choć w mniejszym to tez nie dobrze czasem :laughing: w razie czego trzymam termin 14tego jak ktoś chce dołączyć a kolejnym krokiem może być jakaś wawa czy coś

Dla mnie teraz to by była trochę zbyt skomplikowana akcja logistyczna. Może w przyszłym roku!

Also - pełen endorsing spotkania w Łodzi! Yes Was już nie raz udowodnił, że ma najlepszych słuchaczy, więc warto żebyście się otwierali na siebie! :smiley:

3 polubienia