Living that dongle life

Mam to samo
Kupiłem i-teca i jestem zadowolony
Wziąłem C31 DUAL DOCK coś tam coś tam z PD i DP w nazwie
Działa
Ale jest na displayport, możesz poszukać czegoś na ich stronie i stamtąd wpisując kod produktu na allegro znaleźć

https://allegro.pl/oferta/stacja-dokujaca-usb-c-hdmi-i-tec-pd-zasilacz-112w-10442937386

1 polubienie

Zobacz sobie to - nie sugeruj się ceną bo elektronika w Czechach ma ceny z dupy. Z tego co widzę ma 4K@60Hz, trzy porty HDMI

Ja mam poprzednią wersję i działa jak złoto. Kupiłem na morele.net za coś koło 400 zł.

TYLKO ładowarka dołączona do zestawu to 12V (do zasilania USB), więc ładowarkę PD 65W trzeba by nabyć osobno (mam i polecam Baseus GaN 65W - już jest chyba nowa wersja)

1 polubienie

Okay, czyli z tego co patrzę jednak, żeby mieć PD i 4K60 trzeba albo wydać 900zł, albo pogodzić się z tym, że nie będzie to malutki dongle tylko co trochę większego. No i te polecone to jest mocny overkill z ilocią portów, ale chyba jak się chce 4K60 to firmy zakładają, że jestes pro i potrzebujesz 3 HDMI, 10 USB itp

Kurde naczytałem się o przejsciówkach i o tym jak palą MacBooki M1 i teraz nie wiem co kupić… W tym oficjalnym applowskim nie podoba mi się to, że łączy się go przez kabel - wolałbym wpinany bezpośrednio do portów, ale nie wiem, który jest bezpieczny?:fearful:

Pogoda za oknem sprzyja odkopywaniu tematów. Możecie polecić jakiś sensowy dongiel do Maczka z M1?

1 polubienie

Warto napisać czego oczekujesz od tego pana dongielka :smiley:

Pochwal się co będziesz tam wtykał.

image

8 polubień

3 polubienia

Wtyczki, takie różne. Prostokątne i owalne, a od czasu do czasu może i nawet jakąś kartę. Mógłbym tam też raz na jakiś czas wetknąć nawet jakiś kabelek do monitora. Tak więc jak sam widzisz nic po czym człowiek musiałby się zawstydzić.

2 polubienia

I co kupiłeś?

1 polubienie