Ładowarka sieciowa

To ja mam tego Ugreena 65W (w sumie to dwa, drugi na zapas) i nawet jak wspinam maca, 2x iPhone i powerbank to znosi to bez jęków. Co prawda ładuje mniejszą mocą, ale żadnego przerywania.

Więc polecam

1 polubienie

Teoretyzuję, że odpina na moment w momencie kiedy musi renegocjować prędkości i zanim nastąpi handshake po prostu musi się wypiąć. Tyle, że nie rozumiem dlaczego u Ciebie dzieje się to “ciągle”.

U mnie coś takiego przydarza się jak np. wypinam lub wpinam kolejne urządzenie do ładowania. Ale podczas samego ładowania jak nie dotykam urządzeń - póki co mi się nie przytrafiło - testuję od 15 min.

Ruszasz tymi urządzeniami podczas ładowania? Czy po prostu leżą na stole i się ładują/rozłączają/ładują znowu?

EDIT: tyle znalazłem w temacie:

2 polubienia

Czy ruszam czy nie ruszam to się dzieje. Tutaj na przykład ładuję Pixela 6a + power bank Xiaoimi 10k mah.
Reddita zaraz przeczytam.

ja mam stacje dokujaca i jak nie wykrywa duzego poboru pradu np macBooka to nie da sie naladowac np samych sluchawek, bo wykrywa ze za maly prad i sie wylacza.

Wysłałem w ramach reklamacji. Ale od razu mi napisali, że oddadzą mi hajs. Tak więc… żegnaj Baseus. Kupuję Ugreen teraz ale widzę tylko 100w na Allegro i chyba tą właśnie przygarnę. To znacz dwie. Potrzebuję dwie. Kurwa… nienawidzę tego konsumpcjonizmu!

https://allegro.pl/oferta/ugreen-gan-ladowarka-3x-typ-c-usb-pd-3-0-qc4-100w-12559180176

EDIT: A jednak znalazłem 65W za 189zł. Zobaczymy co to przyjdzie…

https://allegro.pl/oferta/ugreen-ladowarka-sieciowa-gan-usb-65w-3x-usb-c-pd-11920573489

1 polubienie

Anker? Mam poniższy model i nie widzę żadnych problemów z ładowaniem.

Myślałem o tym ale raczej wolę… mono-bryłę bez dodatkowego kabla.

W temacie ładowarek (i między innymi Baseusa wspomnianego wyżej) zostawię od siebie link do wątku na TT:

PS: setup się trochę zmienił ale w sumie filozofia została

3 polubienia

Poszedłem podobnym tokiem ale skończyłem na jednej, Baseus Gan2Pro 100W, głównie dlatego że jednak 2x USB-C i 2x USB-A w jednej to maksymalna dowolność wyboru, a po drugie nie wystaje tak z gniazda w ścianie, bo jest szersza i płytsza…

No i działa póki co bez zarzutu, a mam od lutego.

3 polubienia

Mam dokładnie tę wersję, działa bez zarzutów od jakiegoś roku jak nie więcej, to jest moja jedyna ładowarka na wszelkie wyjazdy, polecam :smiley:

1 polubienie

Też u mnie obywa się bez przerywania: ładowarka Ugreen

Jak to było? Kupiłem kolejną?

Na swoje usprawiedliwienie mam tyle, że mi się poprzednia taka rozwaliła po prostu (ale miałem na 3 wejścia - 2x USB-C i jedno USB-A, a tutaj mam 2x2!)

2 polubienia

To trzeba było pójść w ugreen, a nie znów w baseus się pakować :rofl:

2 polubienia

Dziwnie piszesz Belkin :wink:
WCH010VFWH

5 polubień