Ładowarka sieciowa

Hej, aktualnie posiadam ładowarkę 5 portową Aukey PA-T1, niestety ale 5 wejść USB to za mało. Czy ktoś posiada/może polecić ładowarkę na 6 wejść w czym jedno na USB C PD?

Ja bym został na twoim miejscu w Aukey, bo sprzęt dobry i w niezłej cenie. Powinni mieć coś w ofercie

1 polubienie

Sprawdzałem już, mają niestety tylko jeden model z 6 USB i do tego bez USB C niestety😔

mam powerbank z PD i niestety Mac nie chce sie z niego ladowac :frowning:

Dziwne, mi zależy tylko na ładowaniu iPhona, bo mój stary MacBook i tak nie wspiera😝

Wykopuję temat. Możecie polecić jakąś ładowarkę 60W + 2x20W? Co by żona nie musiała pamiętać o zabraniu ładowarki do kompa z biura. :wink:

1 polubienie

W sensie potrzebujesz 3 ładowarki, jedną 60W i dwie po 20W?
Jeżeli tak to:
1x Baseus GaN2 Pro 65W
2x Baseus Super Si 20W

Mam obydwie i sprawują się spoko.

3 polubienia

Myślałem raczej o czymś w stylu szwajcarski scyzoryk dla ładowarek czyli trzy w jednym. Ale w sumie wystarczy sam Baseus GaN2 Pro 65W. Podziękował.

1 polubienie

Korzystał ktoś z sprzętu od GC?
https://greencell.global/pl/power-delivery/2811-ladowarka-gc-green-cell-power-source-75w-z-portem-usb-c-pd-i-technologia-ultra-charge.html

Ja GC jedynie kojarzę z reklamy na kanale u Pisarskiego. Ewentualnie szedłbym w któregoś Ankera.
https://allegro.pl/oferta/ladowarka-anker-powerport-atom-iii-slim-65w-4-port-10200451744
https://allegro.pl/oferta/ladowarka-anker-powerport-speed-5-2x-qc-3-0-czarny-10196634805

@k.dabrowski chyba używał i z tego co pamietam to 3 razy reklamował wiec chyba bym nie polecał xD

1 polubienie

Mam podobną ładowarkę od nich i wszystko działa, fajny sprzęt.

Ja reklamowałem tę zwykłą z USB C tylko. Mam taka tez co ma USB C i trzy porty i działa super od roku

Mam indukcyjną i sieciową od nich jakoś od pół roku i wszystko bez problemu działa

mam taką 65 W i bardzo sobie chwalę:

jest również wersja 100 W:

dodam dwie uwagi, nie dotycza tych ladowarek, ale moze komus sie przydadza.

  • warto podpinac ladowarki z zapasem mocy, mam jedna 65W ktora generalnie dawala rade z i9, ale po pewnym czasie Mac zaczal ciagnac wiecej pradu (?) i juz nie wydala. Objawialo sie to tym (sporadycznie) ze ladowarka sie grzala na potege i nie ladowala wcale. Ladowarka generalnie dziala ale juz jej nie uzywam, bo troche za wysokie ryzyko jakiegos samozaplonu (nagrzala sie tak ze ciezko ja bylo dotknac)
  • nie warto kupowac laldowarek z kablem podpietym na stale. Mam fajna ladowarke 100W ktora dzialala swietnie do momentu gdy wtyczka USB-C sie nie uszkodzila. I teraz jak taka wtyczke wymienic?
6 polubień

Wreszcie kupiłem ładowarkę, która spełnia oczekiwania (niewysokie bo niewysokie ale jakieś tam mam). To moja jedyna ładowarka na wszystkie wyjazdy. Czy to piesze górskie, czy to rowerowe, czy to służbowe albo jakiekolwiek inne.

5 polubień

No to wracam do tematu ładowarki GaN3 Pro od Baseusa.
Czy zdarza się Wam, że ta ładowarka przerywa ładowanie co kilkanaście sekund na kilka sekund jak ładowane jest więcej niż jedno urządzenie? Sprawdzałem na wielu kablach różnych urządzeniach (o różnym poborze mocy) i niestety dzieje się to ciągle. Kupiłem nawet podobną ładowarkę (Newell) i działo się dokładnie to samo tylko, że jeszcze bardziej. Jak mam podłączone jedno urządzenie to nie ma problemu.

Mam tą:
https://www.amazon.pl/gp/product/B088CX4BX3/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o02_s00?ie=UTF8&psc=1
Ale kupiłem w czasie świetnej promocji (po 136 PLN). Jak tylko trafi się okazja, dokupię jeszcze dwie.

1 polubienie

Sprawdzę za chwilę, nigdy nie miałem takiego problemu.

Pytanie co ładujesz bo może po prostu przekraczasz możliwości ładowarki?

Prąd wyjściowy:

  • Type-C1: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A Max
  • Type-C2: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3,25A Max
  • USB: 5V/3A, 5V/4.5A, 9V/3A, 12V/3A, 20V/3A Max
  • Type-C1+Type-C2: 45W+20W (65W)
  • Type-C1+USB: 45W+18W (63W)
  • Type-C2+USB: 5V/3A 15W
  • Type-C1+Type-C2+USB: 45W+15W (60W) Max

Ładuję na przykład 2 telefony albo telefon + power bank. Inny wariant to telefon + laptop. I jak wtedy coś nie śmiga to wybaczam. Ale telefon + telefon to naprawdę powinien się ładować bez problemów.