Ładowarka sieciowa

Hej, aktualnie posiadam ładowarkę 5 portową Aukey PA-T1, niestety ale 5 wejść USB to za mało. Czy ktoś posiada/może polecić ładowarkę na 6 wejść w czym jedno na USB C PD?

Ja bym został na twoim miejscu w Aukey, bo sprzęt dobry i w niezłej cenie. Powinni mieć coś w ofercie

1 polubienie

Sprawdzałem już, mają niestety tylko jeden model z 6 USB i do tego bez USB C niestety😔

mam powerbank z PD i niestety Mac nie chce sie z niego ladowac :frowning:

Dziwne, mi zależy tylko na ładowaniu iPhona, bo mój stary MacBook i tak nie wspiera😝

Wykopuję temat. Możecie polecić jakąś ładowarkę 60W + 2x20W? Co by żona nie musiała pamiętać o zabraniu ładowarki do kompa z biura. :wink:

1 polubienie

W sensie potrzebujesz 3 ładowarki, jedną 60W i dwie po 20W?
Jeżeli tak to:
1x Baseus GaN2 Pro 65W
2x Baseus Super Si 20W

Mam obydwie i sprawują się spoko.

3 polubienia

Myślałem raczej o czymś w stylu szwajcarski scyzoryk dla ładowarek czyli trzy w jednym. Ale w sumie wystarczy sam Baseus GaN2 Pro 65W. Podziękował.

1 polubienie

Korzystał ktoś z sprzętu od GC?

Ja GC jedynie kojarzę z reklamy na kanale u Pisarskiego. Ewentualnie szedłbym w któregoś Ankera.
https://allegro.pl/oferta/ladowarka-anker-powerport-atom-iii-slim-65w-4-port-10200451744
https://allegro.pl/oferta/ladowarka-anker-powerport-speed-5-2x-qc-3-0-czarny-10196634805

@k.dabrowski chyba używał i z tego co pamietam to 3 razy reklamował wiec chyba bym nie polecał xD

1 polubienie

Mam podobną ładowarkę od nich i wszystko działa, fajny sprzęt.

Ja reklamowałem tę zwykłą z USB C tylko. Mam taka tez co ma USB C i trzy porty i działa super od roku

Mam indukcyjną i sieciową od nich jakoś od pół roku i wszystko bez problemu działa

mam taką 65 W i bardzo sobie chwalę:

jest również wersja 100 W:

dodam dwie uwagi, nie dotycza tych ladowarek, ale moze komus sie przydadza.

• warto podpinac ladowarki z zapasem mocy, mam jedna 65W ktora generalnie dawala rade z i9, ale po pewnym czasie Mac zaczal ciagnac wiecej pradu (?) i juz nie wydala. Objawialo sie to tym (sporadycznie) ze ladowarka sie grzala na potege i nie ladowala wcale. Ladowarka generalnie dziala ale juz jej nie uzywam, bo troche za wysokie ryzyko jakiegos samozaplonu (nagrzala sie tak ze ciezko ja bylo dotknac)
  • nie warto kupowac laldowarek z kablem podpietym na stale. Mam fajna ladowarke 100W ktora dzialala swietnie do momentu gdy wtyczka USB-C sie nie uszkodzila. I teraz jak taka wtyczke wymienic?
5 polubień