Ładowarka indukcyjna

Cześć, potrzebuję pomoc, poszukuję ładowarki indukcyjnej z obsługą szybkiego ładowania do Pixela 3.
Jeśli chodzi o więcej szczegółów, to chciałbym żeby nie była kosmicznie droga, pokryta gumą zeby telefon nie zajeżdżał, ewentualnie stojąca też spoko. Macie coś godnego polecenia?

Rozglądam się również za uchwytami z ładowarką indukcyjną do samochodu, również z obsługą szybkiego ładowania. Na ten moment rzucił mi się w oczy produkt od Baseusa, ale może macie coś godnego polecenia. Ważne, żeby ladowala na tyle szybko by przynajmniej utrzymać poziom baterii telefonu przy odpalonej nawigacji i Spotify.

1 polubienie

Jeśli chcesz ładować szybko Pixela, to musisz kupić Pixel Stand. Jeśli chcesz, żeby w ogóle ładowała Pixela, to prawie cokolwiek co użyjesz - będzie OK.

Pixel Stand kosztuje dużo pieniędzy niestety. Więcej niż chciałbym wydać na ładowarkę.

Niestety żadna inna ładowarka nie da 10A Pixelowi 3.

A śmieją się ze stojaka pod monitor apple :smiley:

Jedyny plus tej ładowarki jest taki, że jest solidnie wykonana, z dobrego materiału, szybko ładuje telefon i aż chciałem taką kupić dla iPX. Serio, bardzo dobra ładowara.

Promocja na dziś, myślę, że to BDB wybór:

2 polubienia

I dziękuję bardzo zamówione.
Jeszcze szukam jakiejś spoko samochodowej z Qi.

1 polubienie

Dzięki. Tez zamówiłem.

Bo stojak robi tylko za stojak. A ładowarka to jeszcze naładuje. :man_shrugging:

Skoro pojawił się ten temat to moje pytanie brzmi czym mogę ładować jednocześnie iphona i zegarek(aw)?

Stojak robi za trzymak i obracak :slight_smile:

ja polecam moją jedną z najbardziej ulubionych firm produkujących akcesoria - Nomad. Mają śliczne stacje ładujące, które pozwalają do ładowania dwóch urządzeń na raz.

https://hellonomad.com/collections/power-charging-hubs

2 polubienia

Ja do iphone X używam Rock dt-618.
Plusem jest źe w srodku posiada dwie cewki, na srodku i na dole, dzięki czemu można ładować telefon w dowolnej pozycji.

1 polubienie

https://hellonomad.com/products/base-station-apple-watch

1 polubienie

To ja się też wypowiem. Green Cell https://greencell.global/pl/do-telefonow/2360-szybka-bezprzewodowa-adowarka-indukcyjna-qi-green-cell-wireless-charger-10w.html

Mam taką tylko sygnowaną logiem Samsunga, ale wygląda identycznie. Co prawda nie wiem, czy jednak ładowania nie ma 5W, ale jest wygodna na noc. Natomiast - takie spostrzeżenie - te ładowarki jednocewkowe są zdradliwe, bo wystarczy, że ciut krzywo położy się telefon i - niestety - ładowanie, nawet jak się zacznie, to potrafi zostać przerwane i rano jest zonk :slight_smile:

Racja. Niestety przekonałem się o tym kilkukrotnie. Ale szybkie ładowanie 40W przez kabel podczas prysznica i szykowania śniadania i bateria pełna. Czasami się zastanawiam po co się bawię w indukcję. Ale to jest takie fajne że kładziesz telefon a potem on już jest naładowany.

1 polubienie

SZYBKIE ŁADOWANIE 40W?! WTF. Co ty masz za telefon

Huawei Mate 20 pro z firmową dedykowaną ładowarką, w sensie dołączoną do telefonu 10V=4A.

2 polubienia