Kupię Apple Watch do 1000 zł

Tak jak w temacie, chciałbym kupić jakiegoś Apple Watcha (od 3 w górę) do maksymalnie 1000 zł. Może ktoś chce sprzedać. Wolałbym kopertę minimum 40 mm, ale 38 mm w dobrej cenie chętnie przygarnę.

Ja nie chcę sprzedać, ale dam Ci dobrą radę: nie kupuj trójki. Czyli > 3, raczej niż >= 3.

3 polubienia

Mógłbyś powiedzieć dlaczego nie warto 3? Z tego co widziałem to nadal ma wsparcie. Widziałem porównania 3 vs 4 lub se. Ale wydaje mi się że na początek za ok 500/600 zł byłby ok.

Działa tak wolno, że jest praktycznie nieużywalny. Do tego 8GB pamięci nie wystarcza nawet do aktualizacji softu. Żeby zrobić aktualizację oprogramowania, za każdym razem trzeba go przywracać do ustawień fabrycznych. Ten zegarek nie powinien być w ogóle w sprzedaży w Apple Store.

5 polubień

Chciałbyś pewnie mieć ten zegarek dłużej, niż kilka miesięcy. O ile teraz jeszcze trójka jest używalna, to jej dni są policzone, a czwórka daje zauważalny skok jakości i komfortu używania za stosunkowo niewielką dopłatą, i do tego dłużej posłuży.

3 polubienia

Pierwszego Apple Watcha chciałbym kupić trochę na próbę, ale domyślam się że co najmniej rok bym go miał. Po mi bandzie 3, teraz mam 5 i od paru miesięcy jest dramat. Więc raczej będę szukał 4 lub se, bo z tego co widzę to ciężko dorwać niezniszczoną 5 poniżej 1000 zł.

Dzięki za porady

3 polubienia

Jakbyś jeszcze się wahał z tyłu głowy, to weź troszeczkę pod uwagę, że czwórkę bedziesz mógł sprzedać za rozsądne pieniądze, gdy przyjdzie pora/chęć na upgrade, a za trójką nawet pies z kulawą nogą się wtedy nie obejrzy.

5 polubień

Podepnę się pod temat. Jakiego AW brać do monitorowania aktywności, snu etc.?

Wszystkie powyżej trójki się nadadzą:

4 polubienia

jeśli chcesz monitorować aktywności, sen to imho AW jest w swojej cenie beznadziejny!
Moim zdaniem Garmin robi to znacznie lepiej a do tego trzyma na baterii 6-7 dni.

Przewaga AW zaczyna się w momencie jak chcesz mieć bardzo wygodne przedłużenie iP i być może jakiegoś macos (płacenie, hasła, logowanie…). W każdym innym przypadku nie-AW. Ja tak tęsknię do mojego 625 ale nawet najprostsza zmiana głośności :heart: za pomocą AW dyskwalifikuje jego nieposiadanie.

3 polubienia

Przecież AW i koronka to złoto :smiling_face_with_three_hearts:

3 polubienia

za ile ten Garmin i czemu tak drogo? :wink:

kurde!!! Ty mnie nie kuś! Leży w szufladzie i czeka na czasy jak wrócę do biegania.
Oszukuję się, że wtedy będę zmieniał zegarki…

NIE KUŚ MÓWIĘ!

1 polubienie

Po co Ci wtedy będzie stary model Garmina? Kupisz sobie wtedy nowy, lepszy - szybciej będziesz biegał, a już na pewno z większą motywacją.

A ten puść dalej (za trochę PLNów), niech dostarcza wartość innym!

touché

1 polubienie

Mam jeszcze pare pytań. Czy warto dopłacać do wersji Nike+? Czasami biegam, jeżdżę na rowerze i trochę ćwiczę. Z tego co wyczytałem to Nike+ oferuje nowe koperty, pasek i apke, czy jest coś jeszcze? I jak to wyglada w wersji normalnej, czy można odpalić coś w stylu treningu?

1 polubienie

Wersja nike różni się tylko tym, że ma dodatkowe tarcze, pasek nike i zainstalowaną od razu apke nike. Wiec jeżeli masz dopłacać więcej to imo się nie opłaca.




Bez względu na wersje, masz apke treningi, a w razie potrzeby możesz zawsze zainstalować apke od Nike

1 polubienie

Wielkie dzięki! Czyli dobrze rozumiem, że mając podstawową wersję mogę normalnie zainstalować tę apkę?

Dokładnie tak.
Obraz
Obraz

Nie wiem która to :sweat_smile:

1 polubienie