🛴 Która hulajnoga jest najlepsza?

Cześć. Wraz z narzeczoną chcielibyśmy kupić sobie hulajnogi do łatwego przemieszczania się w mieście – zarówno naszym, na codzień, jak i podczas wycieczek, kiedy chcemy pozwiedzać. Wymagania są dwa: moja musi być wytrzymała, bo ważę około 120 kg, natomiast narzeczonej powinna być po prostu najlepszą, żeby dobrze jej się używało.
Byłem w Decathlonie, przeglądałem Allegro, ale wydaje mi się, że to co tam znajduje może nie być najlepszym wyborem. Czy jesteście w stanie polecić mi coś konkretnego?

Mówimy o hulajnodze analogowej, czy ze wspomaganiem?

O zwykłej, niewyczynowej hulajnodze, bez elektroniki (poza ewentualnym oświetleniem)

Z osobistego doświadczenia powiem tak - przy wadze >100kg nie warto brać takiej z amortyzacją - ugina się przy odpychaniu :slight_smile:
Zwykła, bez żadnych amortyzatorów, sprężyn itp.
Jeśli masz zamiar ją gdzieś wozić (samochód, awaryjnie autobus czy pociąg) warto by była składana i miała pasek do noszenia.
Co do firmy nie będę się wypowiadał, bo to kwestia gustu i budżetu, ale niewiele modeli jest przystosowane do takiej wagi (niestety) więc nie będziesz miał dużego wyboru :smiley: