Koncerty

Postanowilem zalozyc temat zeby sie dzielic co, gdzie i kiedy.
Jestem swiadomy ze ludzie w znakomitej wiekszosci sami sledza gdzie ich ulubieni wykonawcy badz kapele beda graly. Jednak moze ktos na tym skorzysta. A jak nie temat pojdzie do smieci :smirk:

Jak powiedzialem tak tez robie.
Niedawno kapela Wardruna (dla tych co sie nie orientuja to goscie co zrobili sporo muzyki do serialu Wikingowie) oglosila trase koncertowa na 2020. Jest to nowy projekt muzyczny wiec bedzie ciekawie.
Szczegoly do sprawdzenia na ich stronie FB (nie ma jeszcze detali na oficjalnej stronie, co jest dziwne)

Bilety na koncerty od dzisiaj dostepne.

1 polubienie

To może lista koncertów na które kupiłem ostatnio bilety

  1. Trasa GAME OVER - zespół COMA, bilety wyprzedały się już chyba absolutnie na każdy koncert z trasy. Szkoda, że odchodzą ale widać, że Roguc popłynął już w zupełnie innym kierunku a i gardło już poważne zdarte.

  2. Trasa Accantus Live 2.0 - Studio Accantus (polecam ich twórczość na YT Studio Accantus - YouTube)

  3. Leśna muzyka - Dawid Podsiadło rusza w swoją akustyczną trasę, bilet kupiony na warszawski Torwar. Generalnie nie planowałem się wybrać ale po tym jaki zrobił szał z Taco na Narodowym stwierdziłem, że kolejna trasa Dawida przejdzie do historii muzyki i muszę tam być.

  4. System of a Down - Wracają z trasą koncertową po Europie, ja akurat wybrałem koncert w Krakowie. Byłem kilka lat temu w Łodzi, liczę na podobnie udany występ.

Co zabawne dwa ostatnie koncerty to maj i czerwiec 2020 a biletów już nie ma :smiley:

1 polubienie

Ja jutro właśnie idę na koncert Ludovico Einaudi w Birmingham.

2 polubienia

Jeszcze cos dla fanow muzyki Irlandzkiej. Clannad zapowiedzial trase koncertowa tez na 2020. Trasa nazywa sie Farewell Tour i faktycznie moze byc ich ostatnia biorac pod uwage wiek czlonkow zespolu.

Jeśli chodzi o koncerty i informowanie o nich, to w ogóle nie jestem na bieżąco. Ale nic mnie tak nie rozwala, jak fakt, że w radiu i prasie o koncertach mówi się w dniu koncertu. A co mnie to obchodzi? Trzeba było mi powiedzieć tydzień przed rozpoczęciem sprzedaży biletów. Co to kogokolwiek obchodzi że dzisiaj grają, jak biletów nie ma od pół roku. Ci co mają bilety raczej wiedzą, ze dzisiaj jest koncert.

1 polubienie