Keybase rozdaje pieniądze

Zalozylem konto, dodałem numer telefonu, dodałem tez laptop oraz klucz papierowy, jestem w UK ale nie kwalifikuje się? Jak to działa? Coś robię źle? .

1 polubienie

Hmmm… Dziwne, podobno są jakieś problemy. Dajmy im parę dni i zobaczymy co z tego wyjdzie.

spoko, będę próbować dalej, ale nie byłem pewny czy może jednak coś źle robię, bo według pierwszego sprawdzania mam aktywne 3 urządzenia, dodany numer tel i kraj, oraz piękny uśmiech więc chyba mnie oszukuje z tym uśmiechem.

No widocznie uśmiech nie przeszedł. Ja założyłem z uk j erem, dodałem tylko telefon i dwa te hasła że słowami i mnie dodało. :slight_smile:

oszustwo :thinking:

mi zalicza te 3 punkty włącznie z uśmiechem ale po tym ekran że się nie kwalifikuję :confused:

patrzyłem z iOS i Mac.

Same here

Bardzo to dziwne… Nawet nie wiem jak pomóc. Może jakiś ich support?

UPDATE #5 December 10, 2019** : This month will be our last of the Stellar Space Drop.
I niestety padło przez fake konta, grudzień jest ostatnim miesiącem airdropu.

That’s why we can’t have nice things.

2 polubienia

spoko bo i tak pomimo wszystkich spełnionych warunków a nawet ładnego uśmiechu (który akurat ciężko u mnie wywołać) odrzucało moje zgłoszenie :stuck_out_tongue:

Szkoda, bardzo szkoda. W sensie zupełnie to rozumiem, ale szkoda. Mnie się udało dostać od nich jakieś $200 w sumie.

Dwa konta czy cudowne rozmnożenie? :wink:

Pomyliłem się chyba o 100 w takiej opcji. Wiem, że dostałem 25 we wrześniu, w listopadzie 50, więc teraz dostanę 25 - czyli w sumie 100.

Od czego to zależy ile się dostaje?

Od ilości osób uprawionych i wartości XLM na rynku.

1 polubienie

Nie powiem, że to nie było do przewidzenia. Ale szkoda bardzo. Nie chodzi nawet o darmowe pieniążki, które wiadomo, zawsze spoko, ale jednak to była szansa na większą popularyzację krypto. Niestety ludzie zachowali się tak jak się zachowali. I ja wcale nie winię tej decyzji, bo rozdawać coś za darmo i jeszcze wkładać pracę i czas w odsiewanie botów i tak dalej zdecydowanie mija się z celem. Szkoda.

Plusem tej sytuacji jest to, że w końcu wbudowali mechanizm blokowania ludzi na keybase, bo nie można tego było wcześniej robić…

To może tak w ramach rekompensaty dla wszystkich, którzy nie dostali XLM od Keybase. Coinsbit będą rozdawać token (CNB) wraz z wkroczeniem w nowy rok, więcej o tokenie można przeczytać na spokojnie tutaj: Coinsbit.

Za rejestrację z refa dostajemy 2000 CNB (a osoba polecająca 1000). Przelicznik ma być następujący; 1 CNB = 0,1$, więc można zgarnąć 200$. Jak to będzie wyglądać sam do końca nie wiem, bo dopiero w nowym roku będzie można handlować CNB, ale jest to normalna giełda, w której można handlować także innymi kryptowalutami.

Zostawiam swój reflink, ale tak zupełnie szczerze to nie w intencjach zarobkowych, po prostu żebyście nie popełnili tego samego błędu i nie zarejestrowali się z czystego linku jak ja, bo nie przysługuje wtedy żaden bonus :cry:

3 polubienia

To na pewno jest reflink? Bo ten link wygląda zupełnie zwyczajnie.

Hmm, w sumie dziwne, w poście gdy edytuję jest pełny - “Coinsbit”, ale chyba forum jakoś obcięło. Tak czy tak, cena CNB już bardzo spadła (co było do przewidzenia, bo ludzie od razu zaczęli sprzedawać) i jeśli nie zamierzasz po prostu handlować na tej giełdzie to się nie opłaca rejestrować (w mojej opinii :D).