Keybase rozdaje pieniądze

Nie, to nie clickbait: rozdają kryptowalutę.

https://keybase.io/a/i/r/d/r/o/p/spacedrop2019

2 polubienia

I to prawdopodobnie w momencie gdy znowu zaczyna wracać hype na kryptowaluty.

1 polubienie

Akurat dostałem sporo BATów od Brave, więc… Mam trochę teraz tych kryptowalut w portfelu.

Niestety Brave nie daje zarobić w Polsce :disappointed:

Ja siedzę sobie na małej kupce Vechain i NANO. Według mniej największy potencjał mają na wystrzelenie w górę w przyszłości.

1 polubienie

Mam BAT, BTC i te od keybase. Raczej nie szaleję i nie szukam nowych. A przynajmniej - aktywnie nie inwestuję. Chociaż nie da się ukryć, że Brave dał mi za używanie ich przeglądarki jakieś… £15? Dużo może to nie jest, ale z drugiej strony lepiej mieć niż nie mieć :wink:

Da się “zarobić”. U mnie normalnie zbiera.

Już to wrzucałem jakiś czas temu 🔗 Referrale, linki, kody itd - #51 przez icanswiftabit

2 polubienia

Rozumiem, że poprzedni drop się skończył i trzeba czekać na kolejny w październiku, tak?

Jest dokładnie jak mówisz.

Nie mamy tematu o kryptowalutach, ale chyba nie ma sensu tworzyć, wiec wrzucam tutaj, bo WAŻNE.

2 polubienia

RahimCoin to tokeny oparte na marce osobistej

tu przestałem czytać

2 polubienia

Nie, nie, czytaj dalej. TO NAJLEPSZA RZECZ.

1 polubienie

https://keybase.io/a/i/r/d/r/o/p/spacedrop2019

Dziś Keybase rozdało po 50 dolarów każdemu kto się zarejestrował. I to nie jest jakiś żart, faktycznie te 50 dolarów przyszło w lumenach. Ja bardzo radośnie wymieniłem sobie wszystko na ETH i kupuję za to pierdoły w internecie.

A nie myślałeś o tym, żeby potrzymać te XLM chwilkę? :wink:

Mam sporo XLM w dalszym ciągu :slight_smile:

1 polubienie

No ja to bym jednak raczej wolał potrzymać w kryptowalucie, która nie jest rozdawana ;p

Tak czy inaczej, chętnie przyjrzę się rozwiązaniom samego komunikatora. Aktualnie korzystam m.in. z Wickr, który jest ma nadzwyczaj toporny interfejs.

I jeszcze tak a propos linka, który umieścił Paweł:

Stellar does not burn mountains of fossil fuels

Ja się bardzo cieszę, że nowsze kryptowaluty mają lepsze algorytmy niż pierwsza kryptowaluta wprowadzona - uwaga - 10 lat temu. A 10 lat temu to został wprowadzony także m.in. Samsung Galaxy. Ten pierwszy. Którego mam do dziś. I który wciąż działa na oryginalnej baterii (tylko trudno mi określić, jak długo działa, ale wciąż działa). Piszę o tym, bo akurat w tym roku kupiłem Galaxy S10 i mam porównanie.

Argument jest nie fair, bo prosiłbym o porównanie do szacunków, ile “fossil fuels” zużywają na przykład gracze w gry wideo. Rzędy wielkości więcej, a jakoś nikt się ich za to nie czepia. Albo podobnie nikt się nie czepia animowanego interfejsu w urządzeniach, który z całą pewnością zżera o wiele więcej “fossil fuels”.

Wybaczcie ten mini-rant, ale taki argument po prostu mnie drażni, a jest z części ciała, w której plecy tracą swoją przyjazną nazwę, gdyż mało kto liczy, ile “fossil fuels” pochłania na przykład oglądanie pornografii, gdyż to jest po prostu trudniejsze do policzenia, a nawet oszacowania.

Nagle kupienie komputera/komputerów i wykorzystanie ich do własnych celów jest złe, a dla kontrastu, jechanie samemu - średnio półtoratonową maszyną - gdy się waży średnio 75 KG, do której dosłownie wlewa się szczątki dinozaurów, nie jest tak piętnowane jak kopanie kryptowalut, jest dla mnie hiper-hipokryzją.

2 polubienia

Dlatego ja wierzę, że przyjdzie czas na kryptowaluty oparte na DAG, tak jak Nano czy IOTA.
Feeless, green, instant.

Już istnieje i jest wdrażane Lightning network na bazie Bitcoina (i innych “starych” coinów). Gdy to się będzie opłacało… “minerom” (tłumaczenia: “górnikom”?) wtedy także zostanie to przyjęte jako standard.

Nie mogę się zgodzić. LN nigdy nie będzie miało startu np. do Nano, bo wymaga otwierania kanałów, co tylko odsuwa w czasie problem limitu transakcji w bloku.
Do tego redukcja opłat transakcyjnych dla kopaczy, czy to, że będzie trzeba uważać, na to czy Twój counterparty nie robi cię w bambuko, publikując stary stan kanału, który nie zawiera Twojej transakcji.

W tym momencie mamy już działający i przetestowany ekosystem - trzeba tylko, żeby trafił do ludzi.