Jaka klawiatura do 500 PLN?

Nie chcę szaleć. Powiedzmy, że Magic Keyboard kosztuje ~500, ale jak się okazuje dla mnie ta klawiatura to jakaś pomyłka. Do niedawna korzystałem z Logitech K780, ale ją zepsułem i chwilowo nie widzę jej w żadnym sklepie.

Coś polecilibyście alternatywnego do tej kwoty?

P.S.
Byłoby ekstra, jakby była współpracy dla wielu urządzeń

Pozdr,
Ł

Nie będziesz chciał tej klawiatury  sprzedać? :sunglasses:

Nie no podjadę do media markt i ją zwrócę po prostu. Chyba, że mają taką politykę, że nie da rady to wtedy tak

A bo Ty nową przytuliłeś. Jakoś ten fakt do mnie nie dotarł albo wyparłem

ja na iMacu korzystam z Magic Keyboard i dla mnie ta klawiatura jest cudowna… Serio…

ja korzystałem z tej klawiatury kilka lat na iMacu i też tak twierdziłem dokąd nie przesiadłem się na Logitecha

2 polubienia

uzywalem jej kilka lat (wersja z kabelkiem) do laptopaa i byla ok. Ale stwierdzilem ze to uposledza moja zdolnosc do pracy na samym laptopie, bo gladzik itp. I teraz mam podwojne oa itp :smiley: Ja moze jestem jakis dziwny ale na peciecie mam klawiature Optimus ze zlaczem PS2 i nie widze wiekszej roznicy pomiedzy nimi. No najgorsza jest teraz ta w laptopie bo wciaz musze robic korekte, ale poza tym to na kazdej mi sie pracuje podobnie. W Macowej wk…wia mnie zamieniony command z option, dlatego nie uzywam pl liter. Kiedys to mialem zalatwione, ale w nowym systemie to przestalo dzialaac. Ma ktos moze jakis patent aby prawy command i option oba robily pl litery? Ale nie ze zamienic ich funkcje, tylko aby oba robily pl litery

Ja natomiast powiem Ci, że jak szukam jakieś klawiatury to kryterium, które nokautuje to jest właśnie układ Macowy z CMD i Option

ja jako czlowiek wielosystemowy (linux, windows, mac) musze obsluzyc wszystko. Z drugiej strony pisze tylko kilkoma palcami i wciaz sobie obiecuje ze naucze sie pisac bezwzrokowo, ale w takiej sytuacji byloby to niezwykle trudne, boo kazda zmiana klawiatura powoduje chyba nauke od nowa (?)

Ja nie mam z tym problemu. Jestem dzieckiem komputerów rożnej maści, wiec bezwzrokowe już ze 25 lat pisze i w sumie większy problem mam z przejścia US → UK layout bo kompletnie w innym miejscu masz tyldę. Nie kumam jak ona może nie być w lewym górnym rogu.

Też pisałem tylko kilkoma palcami i dopiero w tym miesiącu zacząłem wszystkimi, zgodnie z zasadami. W Setappie jest aplikacja do nauki, z którą w moment to załapałem, nazywa się Key Key Typing Tutor (niestety język angielski). Póki co piszę dużo wolniej niż do tej pory, ale to kwestia praktyki. Pomyśl nad przypisaniem sobie Alta np. do Caps locka - na każdej klawiaturze jest w tym samym miejscu i standardowo jest bezużyteczny.

1 polubienie

BTW wyjąłem z szafy jakąś awayryjną klawiaturę pod Raspberry pi, którą mam Logitech K400+ i w sumie jest lepsza niż ta Magic Keyboard od Apple. Ma jedną tylko wadę - okrutnie mały alt i ctrl

1 polubienie

polecam g910 od ponad pół roku używam i jest zajebista w pytkę:)
wcześniej miałem mad catz strike 9 albo 7 i kilka razy do szału mnie doprowadziła a ten logitech jest bomba:)