Jak trafiłeś na Yes Was Podcast?

U mnie ogólnie podcasty to świeży temat. Zacząłem słuchać dopiero pod koniec zeszłego roku i właśnie Wąsacze były pierwszym podcastem, który przesłuchałem. :slight_smile: Wpisałem w Google hasło z polskimi podcastami i wyskoczyło. Pawła @pawelorzech i Wojtka @6ghost9 obserwuję na Twitterze już długo i jak wyskoczyło, że to ich podcast to poszli na pierwszy ogień. Potem przesłuchałem wszystko, od pierwszego odcinka, i tak już zostało. :wink:

Btw. A kiedyś uważałem, że podcasty to takie siedzenie i gadanie o dupie Marynie i siedmiu zbójach. Byłem w błędzie. ¯_(ツ)_/¯

3 polubienia

Ale to jest siedzenie i gadanie o dupie marynie <3 :smiley:

Haha, no tak. ;D Ale to też trzeba umieć, aby nie zanudzić i nie uśpić słuchacza. :wink:

1 polubienie

Mi podcast polecił Kuldan z podcastu rozgrywka. Kiedyś wapomnial o was i sprawdziłem:)

3 polubienia

nie bardzo pamietam ale chyba tak jak @TheBunkier pisze na rozgrywce bylo polecenie zasubskrybowalem kontrolnie i przez dwa trzy odcinki nie moglem sie przekonać, coś mnie w waszych glosach potwornie irytowało ale po nastepnym odcinku stwierdzilem ze zajebisty podcast i jestem cały czas. do forum nie moglem sie jakoś przekonać i zwlekałem dość długo ale jest naprawde fajne tak już pewnie zostane. wlasnie na macu zainstalowalem telegrama zeby sie dzojnac do grupy:)

2 polubienia

Jestem pewnie jedną z nielicznych osób, które tak trafiły, ale jestem tu przez …forum. Trafiłem tu z googli, przeczytałem kilka tematów. Spodobało mi się community, sprawdziłem podcast i on również mi podszedł. I tak tu sobie siedzę i słucham, a teraz i zaczynam się udzielać.

14 polubień

Super! Bardzo mnie cieszy, że to forum zadziałało w ten sposób :slight_smile:

2 polubienia

Tak z ciekawości, czego się szuka w dzisiejszych czasach, żeby google zaproponował takie dziwne miejsce jak forum YW? :smiley:

1 polubienie

Szukałem chyba apki do Podcastów i trafiłem do jakiegoś tematu o sposobie na premium w Overcast przez używanie wersji z Tesflight. Jako rasowemu cebularzowi od razu mi się spodobało :sunglasses:

7 polubień

Ja trafiłem z reklamyw dzienniku bałtyckimi ze jest nowe forum dla biegaczy. To jest tu jeszcze jakiś podcast o tym? O czym gadacie na podkaście? Odżywianie w czasie maratonu, testy butów startowych itd?

8 polubień

Jaki żel do dystansu 2km. Jakie batony proteinowe na 3km

7 polubień

Sluchalem radia FM w samochodzie, a gdy zaczalem kosic trawe z powodu zanabycia ROD, kupilem smartfon z wbudowanym radiem, i sluchalem radia na sluchawkach. Gdy radio analogowe stracilo racje bytu w Polsce, znalazlem aplikacje do sluchania radia online. Niestety nie wszystkie stacje byly dostepne, a i transfer internetowy to zjadalo. Ale okazalo sie ze niektore audycje radiowe dostepne sa w formie plikow, ktore mozna zaladowac do sluchania offline. Wtedy poszukalem aplikację, ktora to ulatwi, i tak trafilem na PlayerFM, RSSy i na podcasty. Szukalem jakiegos polskiego podcastu o Androidzie (czy wciaz nie ma zadnego?) no i z braku laku wlaczylem YWP. Po pierwszym koszeniu i sluchaniu jak @pawelorzech jaral sie paskami do Apple Watcha wiedzialem ze bede tego sluchac.

5 polubień

To zdanie to cała moja historia xD

5 polubień

I specjalny spinoff o recenzowaniu restauracji na pasta party przed zawodami! :slight_smile:

Ja z tego co pamiętam to szukałem jakiegoś podkastu żeby słuchać przy remoncie mieszkania, trafiłem na ZVZ, tam polecali YWP, i jakoś tak zostało.

1 polubienie

Prosty powód YWP to był jedyny podcast, którego dało się słuchać pod względem jakości dźwięku swego czasu.

2 polubienia

Ja już nie pamiętam dokładnie, ale pewnie z Twittera od pierwszego odcinka.

Kiedyś było trochę śmieszniej. :slight_smile:

2 polubienia

To było trochę ponad rok temu. Szukałem nowych podcastów w aplikacji Google podcast. Kliknąłem, odsluchalem, było milo i zostałem już na stałe.

2 polubienia

Znałem już prowadzących i śledziłem na Twitterze zanim zaczęli nagrywać YesWas. Z racji, że na podcasty trafiłem dość wcześnie bo w 2011-2012 po kupnie iPhone 4 zacząłem śledzić polską tech scenę i słychać pierwszych podcastów. YesWas jak tylko się pojawił od razu zacząłem słuchać od pierwszego odcinka. Chłopaki ciekawie pisali na Twitterze a YesWas przypadł mi do gustu od samego początku.

1 polubienie

Już chyba kiedyś o tym pisałem. Gdy polecanki apek podcastowych nie były jeszcze na tyle dobrze wyrobione jak dziś, szczególnie jeśli chodzi o polskie podcasty, zdarzało mi się zaglądać na podstacja.com . Przez jakiś czas Yes Was Podcast wydawał mi się być podcastem dla osób uczących się angielskiego, a że miałem z nim do czynienia na co dzień, natomiast podcasty miały być odskocznią, ignorowałem Yes Was chyba przez rok, zanim ktoś na forum Polygamii uświadomił mi, iż jest to inna tematyka :slight_smile: Słucham od lat, nie pamiętam od którego odcinka zacząłem.

2 polubienia