IV Wąsaczowe Secret Santa (2023) - Pochwal się podarkiem

Niektórzy z Was otrzymali już swoje świąteczne prezenty :gift:

W tym temacie możecie pochwalić się prezentem, który otrzymaliście od swojego tajemniczego Mikołaja. Przy okazji możecie również podziękować osobie, która Was obdarowała. :hugs:

Do zobaczenia za rok :christmas_tree:

W przyszłym roku planujemy stworzyć nowy formularz, nowe pytania, więc jeżeli macie jakieś sugestie, uwagi to dajcie znać mi na priv.

5 polubień

Właśnie dostałem powiadomienie od Inpost, że jeden z Ojców Założycieli nadał do mnie prezent. Jak bardzo nie mogę się doczekać!!! A zaraz idę do paczkomatu odebrać ostatnią składową prezentu dla jednego z Was i dziś/jutro wysyłka.

7 polubień

Przypadł mi ten zaszczyt pochwalić się prezentem jako pierwszemu w tej edycji.

Drogi Mikołaju @Rzast

Przyznam że zawartość paczki bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła i już widzę wiele zastosowań dla tego plecaka. Potem zaskoczyły mnie wypowiadane przez Ciebie życzenia prosto z kartki, ciężko uwierzyć że ta magiczna technologia z Harrego Pottera tak szybko trafiła pod nasze dachy. I jak już myślałem że widziałem wszystko nagle w jakiś niewyjaśniony sposób z plecaka wyskoczyło kilka przydasi z Nite Ize, i to takich których jeszcze do tej pory nie miałem! Ciężko mi się po tym wszystkim pozbierac. Ale żeby do tej słodkiej mieszanki dorzucić łyżkę dziegciu, muszę mieć jedno małe zastrzeżenie - nie jestem hanysem, mieszkańcy Śląska Cieszyńskiego to potocznie cesaroki :sweat_smile:
Bardzo dziękuję!


16 polubień

Ups - mój :camel:błąd.
Plecaczek mam taki sam, tylko niebieski, bo idealny na zakupy - schowasz w kieszeni, wyjmujesz przy kasie, a trochę się do niego zmieści.
A co do sugerowanych Nite Ize - niech służą. I niech się przydadzą :wink:

6 polubień

Dziękuję mój Ty zdekonspirowany Secret Santa! (@6ghost9)
Marzył mi się Mars Almond a dostałem Snickers Almond. I jest pyszny i się cieszę!

16 polubień

W tym roku był Santa, bez Secret. xD

5 polubień

Trudno mi zebrać myśli i opisać jak bardzo ciesze się z prezentu :smiling_face_with_three_hearts:
Przerosło to moje wszelkie oczekiwania.
Oczywiście dostałem również bardzo miłe życzenia, które zachowam dla siebie!

Ujawnij się proszę Sekretny Mikołaju!

18 polubień

To jest chyba najlepszy czas w roku, kocham patrzeć jak wszyscy się tu chwalą tym co dostają i cieszy mnie każdy post : D.

10 polubień

Nie mogę, Secret to Secret.

10 polubień

Dzięki wielkie :heart:

3 polubienia

A poka małego Dawidka z bliska bo zapomniałem pstryknąć sobie fotki na pamiątkę…

1 polubienie

Jest i moja paczucha!!! <3 @Pacimierz odleciał w kosmos jeżeli chodzi o zawartość paczki!

Tu tajemnicze zdjęcie w ciemności:

Na początek - ostry sos Habanero Mango od Dzikiego Billa (którego sosów jeszcze nie jadłem, więc perfekcyjnie!), kozackie skarpety w śledzie w oleju, Karty Medżikoskie w dwóch wersjach - PRERELEASE Caverns of Ixalan - to najnowszy zestaw + zestaw kart zbieranych w 2015 roku! W środku już na pierwszy rzut oka widziałem, że są niesamowite unikaty, jedna nawet Z PODPISEM! PO-JE-BA-NY prezent! Dziękuję baaaardzo!

Zawsze mnie zawstydzacie - muszę w przyszłym roku wejść na nowy poziom z paczuchą… :smiley:

12 polubień

Cieszę się, że się podoba. Paczka kart z 2015 znaleźliśmy porzucony i przygarnęliśmy go jakiś czas temu. W końcu była okazja podarować go komuś, kto faktycznie się ucieszy i zrobi z tego użytek : ).

3 polubienia

Proszę

Jak będę ogarniać swoją komnatę to znajdę specjalne miejsce dla tych Panów

6 polubień

Bardzo dzíękuję mojemu świętemu Mikołajowi, w mojej paczce jest tyle wspaniałości, że musiałem je postawić na podłodze, żeby zebrać z niej szczękę!
To dopiero moje drugie Secret Santa i na pewno nie ostatnie! :smiling_face_with_three_hearts:

9 polubień

Sorki za te 2 lukrecje w niebieskich żelkach, zorientowałem się dopiero jak przyszedłem z nimi do domu!

5 polubień

Nie ma sprawy, przynajmniej zniechęciłeś kuriera do podjadania :sweat_smile:

4 polubienia

A tu mamy głowę Harry’ego z ex-ciałkiem Dawida, który jest dawcą nowego ciałka dla Dawida. On zostaje ze mną.

6 polubień

Pytanie organizacyjne bo mi to uciekło: do kiedy trzeba nadać?

1 polubienie

Do 5 grudnia, żeby na Mikołajki najpóźniej dotarło.

2 polubienia